پرحاشیه ترین ها

شرط صداوسیما برای بازگشت عادل به تلویزیون

شرط صداوسیما برای بازگشت عادل به تلویزیون

مجله فوتبالی : چندی پیش و در پی اذعان رییس جدید سازمان صدا و سیما مبنی بر اینکه عادل فردوسی پور برای بازگشت به تلویزیون هیچ مشکلی ندارد رسانه‌ها خبر دادند که مجری برنامه نود به سرعت به شبکه ۳ بر می‌گردد و برنامه خود را به روی آنتن خواهد بود.  برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید. 

در صورتی که انجام این کار موازی کاری خواهد بود و اگر روزی زمینه بازگشت عادل فردوسی پور به شبکه سه مهیا شود او باید برنامه جدیدی را تدوین و طراحی کند. بعد از اینکه سازمان صدا و سیما تصمیم گرفت برنامه نود به روی آنتن نرود برنامه فوتبال برتر جایگزین برنامه ۹۰ شد و یکی دو فصلی است به جای برنامه نود بازی‌های لیگ برتر را با اجرای میثاقی تحلیل می‌کند و شبکه ۳ دیگر نیاز به اجرای برنامه جدیدی در این بخش نمی‌بیند. از همه مهمتر اینکه برنامه شب‌های فوتبال هم در شبکه ورزش بازی‌های لیگ برتر را تجزیه و تحلیل می‌کند.

با وجود صحبت‌های رییس جدید سازمان و صدا و سیما به نظر می‌رسد زمینه برای بازگشت عادل فردوسی پور به تلویزیون مهیا نشده است چرا که در غیر اینصورت دست کم او بازی‌های لیگ برتر و بازی‌های خارجی را در شبکه ۳ و دیگر شبکه‌ها گزارش می‌کرد.

به نظر می‌رسد در چنین وضعیتی عادل فردوسی پور هم خیلی مایل به اجرای گزارش نیست.

دیدگاهتان را بنویسید