اخباراستقلال

رونمایی از خرید استقلال تا 48 ساعت آینده

مجله فوتبالی: باشگاه استقلال بازیکن جدیدش تا دو روز آینده به طور رسمی معرفی می‌کند. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

رونمایی از خرید استقلال تا 48 ساعت آینده

فعالیت آبی پوشان در نقل و انتقالات تابستانی به طور جدی دنبال می‌شود و باشگاه استقلال پس از تمدید قرارداد با آرمین سهرابیان، توانست به توافق نهایی با محمدحسین اسلامی، بازیکن فصل گذشته ذوب‌آهن دست پیدا کند و به زودی او را معرفی خواهد کرد.

محمدحسین اسلامی که محصول آکادمی باشگاه ذوب‌آهن بوده و طی سه فصل اخیر لیگ برتر برای این باشگاه به میدان رفته، در نقل و انتقالات زمستانی گذشته هم مدنظر جواد نکونام قرار داشت ولی بند فسخ 300 هزار دلاری مانع از انتقال او شد، اما حالا بدون مشکل جدایی او اتفاق افتاد.

این هافبک- مهاجم 23 ساله که فصل قبل 27 بازی برای ذوب‌آهن انجام داد و سه گل در لیگ برتر و یک گل در جام حذفی به ثمر رساند، در شرایطی که مدنظر استقلال و سپاهان بود، تصمیم گرفت به جمع آبی پوشان اضافه شود و با این باشگاه به توافق برسد.

باشگاه استقلال در ساعات پایانی شب گذشته به توافق نهایی با محمدحسین اسلامی رسید و قصد دارد تا 48 ساعت آینده به طور رسمی از این بازیکن رونمایی کند.

دیدگاهتان را بنویسید