اخبارجدیدترین ها

صعود کماندار ایران به یک‌هشتم نهایی مسابقات انتخابی المپیک

مجله فوتبالی: نتایج کمانداران ایرانی در دور حذفی مسابقات انتخابی المپیک در ترکیه مشخص شد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

صعود کماندار ایران به یک‌هشتم نهایی مسابقات انتخابی المپیک

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، آخرین مرحله از مسابقات کسب سهمیه المپیک در رشته تیراندازی با کمان در آنتالیای ترکیه در حال برگزاری است و در بخش مردان، کمانداران کشورمان در مرحله حذفی به مصاف رقبای خود رفتند.

محمدحسین گلشنی در رشته ریکرو و در دور نخست به مصاف نماینده بحرین رفت و با نتیجه 6 بر صفر به پیروزی رسید. وی در دور دوم به مصاف کمانداری از یونان رفت و با نتیجه 6 بر 5 به پیروزی رسید. گلشنی در دور سوم به مصاف نماینده ویتنام رفت و با نتیجه 6 بر 4 شکست خورد.

فائز محمدی در رشته ریکرو و در دور نخست به مصاف کمانداری از کویت رفت و با نتیجه 6 بر 2 به برتری رسید. وی در دور دوم به مصاف نماینده اسلواکی رفت و با نتیجه 7 بر 3 پیروز شد و در دور بعد 6 بر 4 مقابل حریفی از سوئد به پیروزی رسید و راهی یک هشتم نهایی شد.

رضا شبانی در رشته ریکرو و در دور نخست به مصاف کمانداری از لهستان رفت و با نتیجه 7 بر یک به پیروزی رسید. وی در دوم به مصاف نماینده سوئیس رفت و با نتیجه 7 بر 3 شکست خورد.

دیدگاهتان را بنویسید