جدیدترین ها

اعلام آمادگی خارجی‌های تراکتور روی هوا

مجله فوتبالی :دور جدید تمرینات تراکتور پیش از شروع لیگ برتر از روز گذشته شروع شد و بخشی از آن صحنه های جالبی به همراه داشت. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

 تیم تراکتور با هدایت قربان بردیف خود را برای فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران آماده می کند. این تیم بعد از پشت سر گذاشتن اردویی پرفشار در ترکیه، به ایران برگشت و از روز گذشته آخرین دور تمرینات پیش فصل خود را شروع کرد.

بازیکنان تراکتور بعد از استراحت کوتاهی که سرمربی تیم برای آنها در نظر گرفته بود، روز گذشته در زمین تمرین اختصاصی باشگاه حضور یافته و تمرینات خود را از سر گرفتند. بخشی از این تمرین به پرش های بلند اختصاص داشت که از دل آن تصاویر جالبی خارج شد.

شاگردان بردیف، بعد از یک دوره سخت بدنسازی و کارهای قدرتی در تمرین روز گذشته آمادگی خود را با پرش هایی بلند از روی موانع به رخ کشیدند. نمایش سه خرید خارجی تراکتور در این بین قابل توجه بود.

صفاوی، گوستاوو واگنین و ریکاردو آلوز سه خرید خارجی تراکتور در مارکت تابستانی بودند که تی تی ها امید زیادی به درخشش آن ها در فصل جدید دارند. این سه خرید جذاب در بخش یاد شده، با پرش هایی بلند و انگیزه ای بالا این امیدواری را در هواداران ایجاد کردند که کاملا آمادگی حضور در ترکیب و بالا بردن قدرت تراکتور را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید