جدیدترین ها

نیلسون جونیور در راه لیگ برتر ایران!

مجله فوتبالی :یک باشگاه برزیلی از جدایی مدافع مرکزی تیمش به مقصد تیمی ایرانی خبر داد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

در حالی که نقل و انتقالات ایران در بخش خرید چهار سهمیه خارجی با حرارت بسیار دنبال می‌شود، حالا باشگاه سامپایو کوره‌آ از لیگ سری ب برزیل از جدایی بازیکنش به مقصد تیمی ایرانی خبر داده است.

باشگاه سامپایو در خبری رسمی نوشته: « نیلسون جونیور راهی فوتبال ایران می شود. این بازیکن پیشنهادی دریافت کرد و آن را به هیئت مدیره برد و آنها شرایط را تجزیه و تحلیل کردند و تصمیم گرفتند او را از طریق پرداخت رضایت‌نامه آزاد کنند. مرسی که همیشه به باشگاه احترام گذاشتی.»

نیلسون جونیور که شباهت اسمی جالبی هم به دروازه‌بان پیشین پرسپولیس در لیگ دوازدهم، سیزدهم و چهاردهم دارد، در حالی به ایران می‌آید که هنوز نام تیم خواهان او مشخص نشده اما باتوجه به نیاز تیمهای ایرانی، می‌توان حدس‌هایی در این باره زد.

نیلسون جونیور 30 ساله از قد و قامت بلندی بهره‌مند است و مدافع فیکس تیمش در لیگ دسته دوم برزیل محسوب می‌شد و حالا پیشنهاد تیم ایرانی به طوری بوده که قید بازی در کشورش را بزند و به لیگ برتر خلیج فارس بیاید.

البته او با برچسب 250 هزار یورویی، مدافع چندان گران‌قیمتی محسوب نمی‌شود و حالا باتوجه به خداحافظی تیمش از این بازیکن، باید منتظر ماند و دید در روزهای آینده در چه تیمی رونمایی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید