جدیدترین ها

رسمی؛ پدیده جوان رئال به سوسیه‌داد پیوست

July 20, 2019: Real Madrid forward Takefusa Kubo (26) during the International Champions Cup between Real Madrid and Bayern Munich FC at NRG Stadium in Houston, Texas. The final Bayern Munich wins 3-1. ©Maria Lysaker/(Photo by Maria Lysaker/CSM/Sipa USA)

مجله فوتبالی :تاکه‌فوسا کوبو، پدیده جوان رئال مادرید، از این تیم جدا شده و از فصل آینده با پیراهن رئال سوسیه‌داد به میدان خواهد رفت. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

 از مدت‌ها قبل شایعاتی درباره این که رئال مادرید قصد دارد کوبو را به صورت دائمی به فروش برساند به گوش می‌رسید. 
این بازیکن ژاپنی در اسپانیا مورد توجه بسیاری قرار گرفت و افراد زیادی سبک بازی او را مورد تحسین قرار دادند اما حضور ستاره‌های متعدد در ترکیب رئال مادرید باعث شد که او فرصت زیادی برای حضوردر میدان نداشته باشد. 
مدیران رئال مادرید به همین دلیل تصمیم گرفتند که در چند فصل اخیر او را به صورت قرضی به تیم‌های دیگر منتقل کنند تا فرصت بازی داشته باشد و تجربه کسب کند اما در نهایت به این نتیجه رسیدند که بهتر است این بازیکن را به فروش برسانند. 

او حالا قراردادی به ارزش 6.5 میلیون یورو با رئال سوسیه‌داد به امضا رسانده و این فرصت را دارد که خودش را در ترکیب این تیم که هم در لالیگا و هم در لیگ اروپای فصل 23-2022 حضور دارد به اثبات برساند. 
این باشگاه ساعاتی قبل با انتشار توییتی در صفحه رسمی خود، رسما این خبر را تایید کرد و به کوبو برای پیوستن به این تیم خوش آمد گفت. 
در بخشی از بیانیه منتشر شده در سایت این باشگاه نیز آمده:«تاکه‌فوسا کوبو امشب برای تکمیل انتقالش به رئال سوسیه‌داد به دونوستیا وارد شد. این بازیکن ژاپنی قرار است تست‌های پزشکی را انجام داده و زمانی که این تست‌ها به پایان رسید، قراردادی را با سوسیه‌داد به امضا برساند تا رسما بازیکن این تیم به حساب بیاید.»

دیدگاهتان را بنویسید