پرسپولیس

ماجرای نیمکت‌نشینی فرشاد فرجی

مجله فوتبالی : فرشاد فرجی مدافع میانی پرسپولیس جایی در لیست نفرات این تیم برای بازی با مس نداشت. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

ماجرای نیمکت‌نشینی فرشاد فرجی

فرشاد فرجی مدافع میانی پرسپولیس که در بازی مقابل گل گهر نیمکت نشین شده بود، در بازی مقابل مس رفسنجان جایی روی نیمکت هم نداشت و از لیست این بازی خط خورد. یحیی گل محمدی در کنفرانس خبری بعد از بازی دلیل غیبت فرجی را اینگونه توضیح داد: فرجی مشکل خاصی نداشت. هر بازیکنی که در لیست نباشد قطعاً به دلیل شرایط تمرینی و برخی مسائل فنی کنار گذاشته می‌شود. فرشاد مشکل مصدومیت هم نداشت. او تاکنون خیلی به ما کمک کرده و همه بازیکنانی که داریم مورد توجه ما هستند و با هیچ بازیکنی مشکلی نداریم و همه در خدمت تیم هستند.

شنیده‌ها  حاکی از این است فرشاد فرجی به دلیل اعتراض به نیمکت‌نشینی در بازی‌های این تیم از سوی کادر فنی در لیست ۲۰ نفره قرمزها پیش از دیدار با مس رفسنجان حضور نداشت تا یحیی نشان دهد با کسی تعارف ندارد. پیش از این علیرضا ابراهیمی نیز در ابتدای فصل نسبت به نیمکت نشینی خود اعتراض کرده بود و در آن مقطع هم یحیی ۲ بازی این بازیکن را از لیست خارج کرد. البته عده ای هم معتقدند با توجه به عملکرد خوب وحدت هنانوف در ترکیب قرمزها که حتی  در بازی مقابل مس رفسنجان اجازه هنرنمایی به منشا را نداد باعث نیمکت‌نشینی فرجی شده است. با این حال با توجه به اینکه فرجی به تازگی به تیم ملی دعوت شده نگران این است که مبادا با نیمکت‌نشینی در پرسپولیس، جایگاهش در تیم ملی را از دست بدهد. پرسپولیس در پست مدافع میانی بازیکنانی چون سید جلال حسینی، علی نعمتی، فرشاد فرجی، علیرضا ابراهیمی و وحدت هنانوف را در اختیار دارد و در هر بازی ۲ یا ۳ نفر از این مدافعان فرصتی برای بازی کردن پیدا نمی‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید