آخرین اخبار نقل و انتقالاتپرسپولیس

مهاجم ازبک پرسپولیس ، غایب بزرگ دیدار با مس رفسنجان

مجله فوتبالی : مهاجم ازبکستانی پرسپولیس نمی‌تواند تیمش را در بازی این هفته مقابل مس رفسنجان همراهی کند. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

مهاجم ازبک پرسپولیس ، غایب بزرگ دیدار با مس رفسنجان

باشگاه پرسپولیس موفق شده با بازیکن مدنظرش به توافق برسد و یک مهاجم ازبکستانی وارد شد. شرزود تمیروف مهاجم ۲۳ ساله ازبکستانی است که مورد توجه یحیی گل محمدی قرار گرفته و با باشگاه پرسپولیس به توافق رسیده است.

بعد از انتشار خبر توافق پرسپولیس با این مهاجم، عکس‌هایی از این بازیکن در تاریخ ۳۰ بهمن منتشر شده که در تمرینات پاختاکور ازبکستان شرکت کرده است. همین موضوع نگرانی‌هایی به وجود آورد که مهاجم ازبک نمی‌تواند قراردادش را با پرسپولیس ثبت کند، چرا که قبل از اتمام مهلت نقل و انتقالاتی فوتبال ایران باید این بازیکن قراردادش را فسخ کرده باشد.

پیگیری‌های ما نشان می‌دهد این بازیکن در تاریخ ۲۱ بهمن ماه یعنی ۲ روز قبل از پایان نقل و انتقالات نیم فصل فوتبال ایران قراردادش را فسخ کرده و فقط برای حفظ آمادگی خود در تمرینات پاختاکور شرکت کرد. با این حال باشگاه پرسپولیس برای اینکه به سرنوشت گل گهر و مهاجم گابنی این تیم دچار نشود، قصد دارد استعلامات لازم را برای عقد قرارداد با شرزود از فدراسیون فوتبال ازبکستان دریافت کند و بعد از آن قرارداد این بازیکن را به ثبت برساند.

با توجه به اتفاقات اخیر در ماجرای سربازی دو بازیکن استقلال، این احتمال وجود دارد در دربی پیش رو و درصورتی که پرسپولیس قرارداد مهاجم ازبک خود را ثبت و به او بازی دهد، باشگاه استقلال از پرسپولیس شکایت کند. در واقع مدیران پرسپولیس که احتمال این موضوع را می‌دهند، بلافاصله می‌خواهند استعلام لازم را دریافت کنند تا در صورتی که مشکلی برای ثبت قرارداد شرزود وجود نداشت، قرارداد این بازیکن را ثبت و از او استفاده کنند.

از آنجایی که گرفتن استعلام ممکن است کمی‌طول بکشد، عقد  قرارداد با مهاجم ازبکستانی فعلا انجام نخواهد شد تا پرسپولیسی‌ها ابتدا خیالشان بابت این موضوع راحت شود و استعلام لازم را از فدراسیون ازبکستان دریافت کنند.

 به این ترتیب شرزود تمیروف نمی‌تواند در بازی دوشنبه پرسپولیس مقابل مس رفسنجان شرکت کند و به این دیدار نخواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید