پرسپولیس

رضا اسدی در بازی مقابل مسجد سلیمان خوش درخشید

مجله فوتبالی : هافبک خوش استایل پرسپولیس ستاره این تیم در مسجد سلیمان بود. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

رضا اسدی در بازی مقابل مسجد سلیمان خوش درخشید

بعد از جدایی احمدنوراللهی، پرسپولیس رضا اسدی یکی از بهترین هافبک های چند سال اخیر لیگ برتر را به خدمت گرفت و شماره ۸ پرسپولیس به اسدی رسید. رضا اسدی شروع نسبتا خوبی در پرسپولیس داشت و در همان بازی اول مقابل استقلال تاجیکستان موفق شد پاس گل بدهد.

این بازیکن خوش استایل در لیگ هم موفق شد در اولین بازی برای تیمش گل بزند و تا چند هفته بعد از آن بازی مهره فیکس تیمش بود.

بعد از گذشت چند هفته اسدی نتوانست آن طور که انتظار می رفت، خودش را نشان بدهد و شرایط طوری پیش رفت که به یک نیمکت نشین در پرسپولیس تبدیل شد.

بازیکنی که خیلی ها فکر می کردند با حضور در پرسپولیس ملی پوش خواهد شد، در اکثر بازی ها به یک نیمکت نشین محض تبدیل شده بود و  فرصت کمتری به او می رسید.

اسدی که در دیدار دوستانه پرسپولیس مقابل تیم کیا موفق شد هت تریک کند، در بازی مقابل نفت مسجد سلیمان در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار گرفت. اتفاقی که بعد از مدت ها در بازی های لیگ برتر رخ داد و مجوز فیکس بازی کردن را در پرسپولیس گرفت.

شاید خود اسدی و پرسپولیسی‌ها فکر نمی کردند، بازگشت این بازیکن به ترکیب اصلی آنقدر تاثیرگذار شود و ورق به یکباره برای شماره ۸ قرمزها برگردد.

رضا اسدی که بعد از چند نمایش نه چندان خوب نیمکت نشین شده بود، به شدت مورد انتقاد هواداران پرسپولیس قرار گرفت و حتی کار به جایی رسیده بود که اسدی کامنت های اینستاگرام خودش را هم بست.

اسدی که در چیزی حدود ۱۰ دقیقه موفق شد مقابل نفت مسجد سلیمان دبل کند، روز فوق العاده ای را در مسجد سلیمان سپری کرد و ستاره تیمش بود.

رضا اسدی موفق شد تا پایان بازی در زمین بماند و با وجود دریافت یک کارت زرد، تعویض نشد.

حالا و بعد از دو گلی که اسدی برای پرسپولیس به ثمر رساند، به نظر می رسد حضورش را در ترکیب اصلی پرسپولیس در دربی قطعی کرده است و با این نمایش سخت بشود این بازیکن را دوباره نیمکت نشین کرد.

نکته جالب اینکه بعد از دبل اسدی و پیروزی پرسپولیس با دو گل او، هواداران پرسپولیس که تا حالا به شدت از او انتقاد می کردند، به تعریف از اسدی پرداختند و معتقد بودند این بازیکن می تواند در ادامه فصل به تیمشان کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید