پرسپولیس

زشت‌ترین دربی ده سال اخیر!

مجله فوتبالی : دربی رفت تهران یکی از زشت‌ترین دربی‌های ۱۰ سال اخیر بود و صدای تمام کارشناسان را در آورد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

زشت‌ترین دربی ده سال اخیر!

از همان ابتدای نیمه دوم بازی کاملاً مشخص بود که هر دو تیم به دنبال مساوی هستند و خیلی حاضر نمی‌شوند ریسک کنند. فقط در دقایق پایانی استقلالی‌ها اعتقاد به خطای پنالتی روی ژستد داشتند و گرنه هیچ کدام از دو تیم نتوانستند موقعیت صددرصد گلزنی خلق کنند.

حکایت دربی برگشت اما کاملاً متفاوت است. یحیی فقط برد می‌خواهند و مساوی برای او و تیمش خود باخت است. فرهاد مجیدی هم که باید تیمش را هجومی ارنج کند چرا که همه می‌دانند اگر برای مساوی به میدان برود احتمال شکست زیاد می‌شود در واقع باید گفت شرایط دربی برگشت کاملا با دربی رفت فرق می‌کند و هیچ عذری از یحیی و فرهاد برای تکرار نمایش زشت دربی رفت پذیرفتنی نیست.

برای هواداران پرسپولیس پیروزی در دربی که می‌تواند منجر به قهرمانی شود، شیرینی زیادی دارد استقلالی‌ها هم بعد از سالها قهرمان نشدن انتظار دارند تیمشان با پیروزی در دربی یک قهرمانی قاطعانه را به آن‌ها هدیه کند. در واقع قهرمان شدن همراه با پیروزی در دربی لذت بیشتری دارد هرچند که با تمام این حرفها باید گفت استقلال در صورت کسب یک نتیجه مساوی به نوعی برنده است.

دیدگاهتان را بنویسید