پرسپولیس

تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس

مجله فوتبالی : بازیکنان پرسپولیس هنوز پیشنهادی برای تمدید قرارداد خود دریافت نکرده‌اند. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس

در روزهای اخیر شایعات بسیاری پیرامون مذاکرات باشگاه پرسپولیس و بازیکنان برای تمدید قرارداد منتشر شده اما به نظر می‌رسد که این اخبار چندان واقعیت ندارند. بیشترین میزان شایعه درباره میلاد سرلک بود که به گفته چند نشریه، پیشنهاد پرسپولیس را رد و اعلام کرده که قصد دارد لژیونر شود.

اما آنطور که مقام‌های باشگاه پرسپولیس و همینطور بازیکنان این تیم می‌گویند، هنوز هیچ پیشنهاد تمدید قراردادی به بازیکنان داده نشده و تمدید با حامد لک نیز به دلیل رقم پایین قرارداد او برای فصل جاری بود. یحیی گل‌محمدی نیز فهرستی از بازیکنان مدنظر خود برای فصل آینده را در اختیار باشگاه قرار نداده است.

پس از تمدید قرارداد با حامد لک، اکنون ۱۰ بازیکن از جمع قرمزها در پایان فصل قراردادشان به اتمام خواهد رسید: سیدجلال حسینی، مهدی ترابی، سعید آقایی، میلاد سرلک، عیسی آل‌کثیر، علی شجاعی، رضا اسدی، محمد شریفی، مهدی مهدی‌خانی و احسان پهلوان. البته همه این بازیکنان وضعیت مشابهی ندارند.

سیدجلال حسینی که به تازگی شمع ۴۰ سالگی را فوت کرده، این روزها مدافع اصلی تیم پرسپولیس است و عملکرد قابل قبولی در ترکیب پرسپولیس داشته است اما به هر حال امضای قرارداد جدید با او، نکته‌ای است که شاید بحث درباره آن تا پایان فصل هم ادامه داشته باشد و یک تصمیم مهم از سوی یحیی گل‌محمدی است.

عیسی آل‌کثیر نیز به دلیل مصدومیت، وضعیت پیچیده‌ای دارد و نکته مهم درباره او این است که باوجود گذشت چند هفته از آسیب دیدگی رباط صلیبی، هنوز راضی به عمل جراحی نشده و شاید همین موضوع دوره نقاهتش را طولانی تر کند. رضا اسدی و مهدی مهدی‌خانی هم شاید شانس کمتری برای دعوت به باشگاه و تمدید قرارداد داشته‌ باشند.

این در حالی است که مهدی ترابی و میلاد سرلک بازیکنان فیکس پرسپولیس هستند که شاید مذاکره برای تمدید آنها دشوارتر از قبل باشد. علی شجاعی، سعید آقایی، احسان پهلوان و محمد شریفی چهار بازیکن دیگری هستند که باید دید آیا یحیی به حفظ آنها رضایت خواهد داد یا خیر؟ در این بین مهدی‌خانی برای فصل جدید باید در لیست بزرگسالان باشد و از این رو، جدایی او محتمل به نظر می‌رسد و بازیکنی نظیر شریفی به دلیل حضور در فهرست زیر ۲۳ سال و تجربه دو فصل بازی در پرسپولیس، احتمالا با نظر مثبت یحیی، مذاکرات را آغاز خواهد کرد.

در نهایت به نظر می‌رسد مرحله جدی برای تمدید قرارداد از سال جدید آغاز خواهد شد و باشگاه پرسپولس کار دشواری برای تمدید قرارداد ۶+۴ بازیکن خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید