استقلال

داداش زاده : پرسپولیس ضعف گلزنی ندارد

مجله فوتبالی : بهزاد داداش زاده پیشکسوت پرسپولیس گفت: بازی پرسپولیس در آبادان می‌تواند نقش مهمی در قهرمانی پرسپولیس داشته باشد به ویژه این که برد در آبادان دربی را هم تحت تاثیر قرار می‌دهد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

داداش زاده : پرسپولیس ضعف گلزنی ندارد

بهزاد داداش زاده بازیکن اسبق پرسپولیس در گفت‌وگو با خبر ورزشی، درباره شرایط این روزهای پرسپولیس پس از برد ۳ امتیازی مقابل مس رفسنجان و بازی پیش رو مقابل صنعت نفت آبادان و شاگردان علیرضا منصوریان اظهاراتی را مطرح کرد.

پرسپولیس همچنان برنده می‌شود. نظرتان درباره نتایج اخیر این تیم چیست؟

پرسپولیس از اولش هم خوب بود، اما متاسفانه فصل را با حاشیه‌های مختلفی آغاز کرد. مشکلات عدیده ای که شاید مانع از رسیدن این تیم به قهرمانی می‌شد و یا حرکتش را کُند می‌کرد. از آن اول فصل هم مشخص بود که پرسپولیس سال سختی را در پیش دارد.

چه شد که این مسائل مانع از قرار گرفتن این تیم در کورس قهرمانی نشد؟

به خاطر اینکه افرادی در تیم حضور دارند که توانستند حاشیه‌ها را جمع کنند. بزرگترهای پرسپولیس، چه در کادرفنی و چه در تیم، نگذاشتند حاشیه‌ها تیم را به لحاظ امتیاز گیری تحت تاثیر قرار بدهد.

بازی با صنعت نفت را چطور پیش بینی می‌کنید؟

این بازی هم مثل سایر مسابقات سخت است، ولی اگر برنده شویم در آنصورت دربی راحت تر خواهد بود.

چطور؟

چون استقلال این هفته با گل گهر بازی دارد و احتمال امتیاز از دست دادن از زیاد است. پرسپولیس باید در آبادان برنده شود چون ممکن است فاصله اش با صدر از این هم کمتر شود. آن وقت دربی با فشار کمتری برای پرسپولیس برگزار خواهد شد. قطعاً کادر فنی به این موضوع واقف هستند.

گل محمدی در صحبت‌هایش به موضوع گلزنی پرسپولیس و نبود یک مهاجم تمام کننده انتقاد می‌کند. نظر شما در این باره چیست؟

ما بازیکنان قابلی در تیم داریم. درست است که همه گل‌ها را مهاجمان نمی‌زنند ولی سایر بازیکنان هم برای پرسپولیس گل می‌زنند. در واقع پرسپولیس ضعف گلزنی ندارد و همه تیمش در امر گلزنی کمک می‌کنند و بوی گل می‌دهند. ساختار کلی پرسپولیس بر این است که هر بازیکنی در هر پستی توانست برود و گل بزند. گرچه اگر یک سانتر فوروارد تمام کننده ششدانگ آن جلو باشد وضعیت بهتر می‌شود اما شکر خدا الان ترابی، کمال، امیری و بقیه همواره در هر لحظه بوی گل میدهند.

از صنعت نفت و سرمربی استقلالی اش چقدر شناخت دارید؟

منصوریان بازیکن بزرگی بوده و در سالهای گذشته هم زیاد مربیگری کرده اما بزرگترین ایرادش این است که هرگز دستیار خوبی نداشته! شاید فقط در نفت تهران کادر فنی اش خوب بود. اما او شجاعتی دارد که در دیدار با تیم‌های بزرگ بهتر کار می‌کند. این هم شاید به خاطر ملی‌پوش بودنش باشد. در کل روز آسانی در انتظار پرسپولیس نیست. امیدوارم یحیی گل محمدی و شاگردانش هر سه امتیاز را بگیرند و با قدرت به دربی نزدیک شوند.

دیدگاهتان را بنویسید