جدیدترین ها

پرسپولیس در آستانه توافق با گزینه کنسل شده!

مجله فوتبالی :باشگاه پرسپولیس پس از ناکامی در جذب لوکادیا مذاکرات خود را با آلف مانگا پیش می‌برد و به توافقاتی نیز دست یافته است. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

در 24 ساعت گذشته باشگاه پرسپولیس از ناکامی در جذب یورگن لوکادیا اطمینان یافت تا به این‌ترتیب و در فاصله 4 روز تا شروع لیگ برتر، به سراغ گزینه‌ای برود که هفته پیش مذاکراتش با سرخ‌پوشان به بن بست رسیده بود.

آلف مانگا مهاجم 27 ساله برزیلی که تحت قرارداد «ولتا ردوندا» در سری B برزیل است اما به‌صورت قرضی در کوریتیبا بازی می‌کند، در مذاکرات اولیه با پرسپولیس به توافق رسید و قرمزها تمام شروط او برای امضای قرارداد را هم پذیرفتند تا با رضایت نامه و دستمزدی که مجموعا به بیش از 700 هزار دلار می‌رسید، وی در آستانه انتقال به پرسپولیس قرار بگیرد اما ناگهان این انتقال منتفی شد.

مانگای راست پا بیشتر در پست وینگر چپ به میدان رفته و در شبکه‌های اجتماعی بابت عملکرد و تکنیک خود مورد تمجید بسیاری قرار گرفته و سابقه چند گل تماشایی را هم با پیراهن کوریتیبا دارد. 

باشگاه پرسپولیس امیدوار است تا روز چهارشنبه توافق نهایی را انجام دهد و با پرداخت رقم رضایت نامه به باشگاه برزیلی، این بازیکن را به‌خدمت بگیرد.

در صورتی‌که این انتقال انجام شود او در هفته جدید در تهران حضور خواهد داشت اما احتمالا از بازی دوم امکان حضور در زمین را پیدا خواهد کرد.

نکته جالب اینکه وسلی ننکا مربی گلرها و اوسمار لاس ویه را دستیار جدید یحیی گل‌محمدی هر دو برزیلی هستند و حالا سومین برزیلی نیز در مسیر تهران قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید