اخبارجدیدترین هادسته‌بندی نشده

پاس زیباترین گل سال با نجات دروازه! (عکس)

مجله فوتبالی : مدافع آلومینیوم با دفع توپ از مقابل دروازه کاری کرد تا پایه‌گذار بهترین گل فصل هم شود. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

پاس زیباترین گل سال با نجات دروازه! (عکس)

آلومینیوم اراک پس از نمایش موفق در جام حذفی مقابل چادرملو، در یک دیدار خارج از خانه دیگر هم به برتری رسید و توانست گل‌گهر سیرجان را شکست بدهد که بهروز نوروزی‌فرد با نمایش موثر در خط دفاعی تیمش نقش کلیدی در رقم خوردن این برد داشت و نمایش تاثیرگذاری در فاز دفاعی و هجومی ارائه داد.

بهروز نوروزی‌فرد که پس از عملکرد مطمئن در نخستین بازی دور برگشت مقابل پرسپولیس و کسب پیروزی همراه تیمش و آسیب‌دیدگی در این بازی برای هفت هفته از میادین دور بود، در بازی جام حذفی برابر سرخ‌پوشان دوباره به ترکیب و خط دفاعی بازگشت و عملکردی ارائه داد که برد تاریخی به دست بیاورند و همین روند را دنبال کرد و در جدال با گل‌گهر سیرجان هم توانست یک پاس گل بدهد.

پاس زیباترین گل سال با نجات دروازه! (عکس)

مدافع بلند قامت آلومینیوم در بازگشت به میادین عملکردی داشته که تیمش هم در فاز دفاعی شرایط خوبی پیدا کرده و توانسته در 6 دیدار اخیرش شکست‌ناپذیر باشد و دو تساوی و چهار پیروزی به دست بیاورد که مقابل گل‌گهر هم این اتفاق افتاد.

نوروزی‌فرد که پیش از این گل سه امتیازی مقابل هوادار برای آلومینیوم زده بود، پس از بازی‌های تاثیرگذار در خط دفاعی تیمش، در جدال حساس با گل‌گهر سیرجان هم ارسال از سمت راست زمین به مقابل دروازه تیمش را با ضربه سر دفع کرد و به محمدامین کاظمیان رساند تا این بازیکن با دو دریبل و شوت دیدنی از زمین خودی، گل سوم را بزند.

دیدگاهتان را بنویسید