جدیدترین ها

گفت‌و‌گو با تاثیر گذارترین بازیکن لیگ

مجله فوتبالی :پیمان رنجبری آمار خوبی را در ۴ هفته اخیر از خود به‌جا گذاشته است. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

دیدار دو تیم استقلال و نفت مسجد سلیمان با نتیجه تساوی بدون گل به اتمام رسید‌. پیمان رنجبری در مورد این دیدار به خبرنگار ما گفت: هر دو تیم بازی خوبی ارائه دادند و کسانی که در ورزشگاه بودند؛ لذت بردند. استقلال مهره‌های خیلی خوبی دارد آنها را آنالیز کرده بودیم و توانستیم فوتبال خودمان را ارائه بدهیم. سه، چهار موقعیت هم داشتیم که نتوانستیم به گل تبدیل کنیم ولی به نظر من بازی خیلی خوبی بود و نتیجه تساوی عادلانه بود.
او در مورد هواداران و اینکه استقلالی‌ها اعتقاد دارند آنها حواشی ایجاد کرده‌اند؛ ادامه داد: تماشاگران همیشه به ما لطف دارند چه در تمرین و چه در بازی، یار دوازدهم ما هستند و در بازی با استقلال مشاهده کردید که سنگ تمام گذاشتند. پرتاب بطری را من یک بار دیدم؛ آن هم سریع جمع شد و جا دارد باز هم تشکر کنم که تشریف آوردند و تیم خودشان را حمایت کردند.
این بازیکن در مورد عملکرد نفت مسجدسلیمان در چهار هفته اخیر گفت: بازی به بازی پیش می‌رویم و به نظرم در این ۴ بازی یک بار نتیجه را به پیکان دادیم که به هیچ‌عنوان مستحقش نبودیم و سر دو غافلگیری دو گل بد خوردیم. بازی‌های خوبی از نظر ایجاد موقعیت و مالکیت ارائه دادیم. امیدوارم که رفته‌رفته تمرکز ما بیشتر شود و بتوانیم بهتر از این کار کنیم و صد در صد هم این موضوع پیش می‌آید.

دیدگاهتان را بنویسید