اخبارجدیدترین ها

سیدجلال: اوسمار رفت زمان از دست نرود!

سیدجلال: اوسمار رفت زمان از دست نرود!

مجله فوتبالی: سیدجلال حسینی می‌گوید به ادامه حضور در این تیم افتخار می‌کند اما قراردادی ندارد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

سیدجلال: اوسمار رفت زمان از دست نرود!

سیدجلال حسینی در حاشیه کلاس مربیگری درجه یک آسیا در گفت‌وگو با خبرنگاران پیرامون وضعیت پرسپولیس گفت: شرایط مثل همیشه برای پرسپولیس سخت است. مشکلات پیش آمد اما آقای اوسمار خیلی زحمت کشید و تیم را قهرمان کرد. امیدوارم مدیران تصمیم درستی بگیرند چون این فصل باید در آسیا از حق ایران دفاع کنیم. نمی‌دانم مالک و مدیریت جدید چه تصمیمی خواهند گرفت.

او در مورد تصمیم مدیران پرسپولیس اظهار داشت: هنوز خودشان هم در جریان نیستند که باید با چه کسی مذاکره کنند. امیدوارم یک کارگروه درست کنند و یک تصمیم درست بگیرند.

سیدجلال درباره وضعیت خودش عنوان کرد: متاسفانه جدایی اوسمار اتفاق افتاده و زمان از دست می‌رود اما امیدوارم تصمیم درستی بگیرند. قراردادی ندارم و صد درصد باعث افتخارم است اگر در اختیار پرسپولیس باشم.

کاپیتان سابق پرسپولیس پاسخ به این سوال که آیا تا زمان آمدن سرمربی جدید مسئولیت را قبول خواهد کرد؟ گفت: تمام تلاش و تمرکزم روی این است که کلاس را به خوبی بگذرانم. این تصمیمات چیزی نیست که اینجا در موردش صحبت کنیم و مطمئنا تصمیم بزرگی است که مدیریت باید بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید