جدیدترین ها

مخالفت یحیی با حضور یک چهره سرشناس روی نیمکت پرسپولیس

مجله فوتبالی :چرا سرمربی پرسپولیس با حضور چهره جذاب فوتبال ایتالیا در این تیم مخالفت کرد؟ برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

پس از جدایی دستیاران یحیی گل‌محمدی در فصل گذشته از جمع قرمزها مدیران پرسپولیس به دنبال جذب گزینه‌های خارجی برای جانشینی اعضای کادر فنی بودند.

در این بین مدیران پرسپولیس خیلی زود موفق شدند با ولسلی ننکا و په په لوسادا به عنوان جانشین داود فنایی و مظاهر رحیم‌پور به توافق برسند اما نکته اصلی که حتی باعث ناراحتی گل‌محمدی شد، عدم توافق با دستیار اول یحیی و جانشین حمید مطهری بود.

روزنامه خبرورزشی امروز در خبری مدعی شد مدیران پرسپولیس، آلساندرو نستا ستاره سالهای نه چندان دور فوتبال ایتالیا که در تیم هایی مثل لاتزیو و میلان سابقه بازی دارد را به یحیی گل‌محمدی معرفی می کنند اما سرمربی قرمزها با حضور این چهره جذاب و محبوب فوتبال ایتالیا مخالفت کرده است

گفته می‌شود که نستا با توجه به اینکه در این مقطع تیمی نداشت حاضر بود با 400 هزار دلار پرسپولیسی شود اما یحیی با حضور بازیکن اسبق تیم ملی ایتالیا مخالفت کرد.

هر چند خبرورزشی به دلیل اصلی مخالفت یحیی گل‌محمدی درباره جذب نستا اشاره نکرده اما به نظر می‌رسد دلیل مخالفت سرمربی قرمزها با حضور مدافع سابق تیم ملی ایتالیا این باشد که شاید او در صورت عدم نتیجه گیری پرسپولیس در ابتدای فصل به آلترناتیو اصلی یحیی تبدیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید