جدیدترین ها

تنیس روی میز انتخابی المپیک| صعود عالمیان و شهسواری/ اشتری و نیما در انتظار نتایج فردا

مجله فوتبالی :ملی پوشان تنیس روی میز ایران با کسب سه پیروزی و یک باخت دور دوم رقابت های انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس را پشت سر گذاشتند. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.مجله فوتبالی تنیس روی میز انتخابی المپیک صعود عالمیان و شهسواری اشتری و نیما در انتظار نتایج فردا

دور دوم رقابت‌های گروهی تنیس روی میز آسیای میانه انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس، بعد از ظهر امروز (جمعه) در تاشکند برگزار شد و نمایندگان تنیس روی میز ایران در مصاف با حریفان خود به سه پیروزی و یک باخت دست یافتند.

در ابتدا نوشاد عالمیان در دومین دیدار گروهی خود به مصاف شاهرخ ایسکندروف از ازبکستان رفت و با اقتدار موفق شد با نتیجه ۴ بر صفر از سد حریف خود بگذرد و به عنوان سرگروه گروه دو به مرحله حذفی راه پیدا کند.

نیما عالمیان در گروه سوم در جدال حساس با آلن از قزاقستان به برتری ۴ بر ۳ دست یافت و شکست مقابل کنجایف ازبک را جبران کرد.

نیما عالمیان با یک پیروزی و یک شکست در انتظار آخرین رقابت مرحله گروهی است تا تکلیف صعودش از این گروه مشخص شود.

همچنین مهشید اشتری در مصاف با سروناز از قزاقستان با حساب ۴ بر ۲ تن به شکست داد تا در پایان روز اول با یک برد و یک باخت در انتظار بازی فردا مقابل حریف ازبک باشد.

در دیگر دیدار گروهی ندا شهسواری با حساب ۴ بر صفر از سد آیانا حریف قرقیزستانی خود گذشت و با دو پیروزی صعود خود را قطعی کرد.

شهسواری فردا برای تکلیف صدرنشینی با حریف ازبکستانی دیدار خواهد کرد.

مسابقات انتخابی المپیک آسیا میانه به میزبانی تاشکند در حال برگزاری است و قهرمان مردان و زنان سهمیه المپیک ۲۰۲۴ پاریس را به دست می‌آورد.

دیدگاهتان را بنویسید