جدیدترین ها

کرنر عجیب ناتینگهام فارست، سوژه شبکه‌های اجتماعی

مجله فوتبالی :شیوه عجیب بازیکنان ناتینگهام فارست برای زدن ضربه کرنر در دیدار مقابل نیوکاسل، سوژه شبکه‌های اجتماعی شد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

 ناتینگهام فارست در اولین دیدارش در فصل جدید لیگ برتر در خانه نیوکاسل 2-0 شکست خورد اما آنچه بیش از همه مورد توجه قرار گرفت، شیوه عجیب آنها در زدن ضربه کرنر بود.
در حالی که همه بازیکنان نیوکاسل درون محوطه جریمه خودی جمع شده بودند تا مانع از گلزنی بازیکنان فارست روی ضربه کرنر شوند، بازیکنان مهمان همگی بیرون محوطه جریمه جاگیری کرده و تنها بعد از زدن ضربه به شکلی بی‌برنامه و عجیب وارد محوطه جریمه نیوکاسل شدند و بیش از اینکه باعث سردرگمی حریف شوند، یکدیگر را به دردسر انداختند و در نهایت نیک پوپ، دروازه‌بان نیوکاسل، به راحتی توپ را مهار کرد.

این اولین بازی ناتینگهام فارست در لیگ برتر بعد از بیش از دو دهه بود و آنها برای حضور در این رقابت‌ها بیش از 100 میلیون پوند برای به خدمت گرفتن بازیکنان جوان هزینه کرده بودند و اینکه با چنین هزینه‌ای، چنین شیوه‌ی آماتوری را برای زدن کرنر انتخاب کردند، باعث شد تا در شبکه های اجتماعی مورد تمسخر قرار بگیرند. 

دیدگاهتان را بنویسید