جدیدترین ها

خرید پر سر و صدای پرسپولیس در راه سپاهان ؟

مجله فوتبالی:شنیده‌ها حکایت از آن دارد که دو تیم صنعتی سپاهان و گل گهر پیشنهاداتی برای خرید رضا اسدی در زمستان به این بازیکن تیم پرسپولیس داده‌اند.برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

این هافبک تدافعی که با سختی فراوان در نقل و انتقالات به پرسپولیس پیوست بلافاصله پیراهن شماره ۸ این تیم را نیز در اختیار گرفت تا جانشین خوبی برای احمد نوراللهی شود اما…

حالا رضا اسدی به یک نیمکت نشین محض در پرسپولیس تبدیل شده است. او هر از گاهی به عنوان بازیکن تعویضی به میدان می رود درحالی که قرار بود ستاره پرسپولیس در لیگ بیست و یکم شود!

یحیی گل محمدی که با اصرار فراوان این هافبک دفاعی را در نقل و انتقالات تابستانی خرید حالا از او نومید شده است. البته این به آن معنا نیست که سرمربی پرسپولیس به راحتی اجازه خروج به رضا اسدی بدهد یا او را در اختیار تیم‌های رقیب پرسپولیس بگذارد.

پرسپولیس حالا با مصدومیت آل کثیر از ناحیه رباط صلیبی و دوری شش ماهه این بازیکن از مسابقات رسمی با کمبود مهاجم روبه‌رو شده است. بنابراین یحیی گل محمدی مشغول بررسی شرایط برای خرید مهاجم است. بدین روی او در صورتی اجازه جدایی به رضا اسدی و پیوستن او به سپاهان یا گل گهر می‌دهد که بتواند مهاجم یا بازیکن خوبی از این تیم‌ها بگیرد. شنیده‌ها حکایت از آن داد که باشگاه پرسپولیس درصورتی رضایت رضا اسدی را به یکی از دو تیم سپاهان یا گل گهر سیرجان می دهد که شهریار مغانلو یا سجاد شهباززاده و سعید صادقی را معاوضه کند.

دیدگاهتان را بنویسید