استقلال

ناصر فریادشیران مدیر استقلالی را شست و پهن کرد

اخبار مجله فوتبالی:معاون اجرایی سابق استقلال ضمن اعتراض شدید به صحبت‌های سعادتمند، او را تهدید کرد در صورت ادامه این رویه دست به روشنگری‌های بیشتری در خصوص او می‌زند.برای ادامه مطلب با سایت اخبار مجله فوتبالی همراه باشید.

روز گذشته احمد سعادتمند مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال در حاشیه مراسم خاک‌سپاری پیکر شهدای گمنام در محل وزارت ورزش و جوانان، صحبتی را علیه ناصر فریادشیران معاون اجرایی استقلال در دوران احمد مددی مطرح کرد که همین امر باعث شد او در مقام پاسخگویی بربیاید.

با توجه به صحبت‌های روز گذشته آقای سعادتمند و توهینی که به من کردند، من عملاً می‌توانم از او شکایت کنم، منتها آدم وقتی زبان، افکار سالم، شجاعت و آشنایی کامل به فساد فوتبال دارد دیگر احتیاجی به شکایت نمی‌بیند. من خودم جواب او را می‌دهم تا متوجه شود بیخود نگفتم “احمد سعادتمند مشاور راهروهای وزارت ورزش است”. این مسئله را یکی از معاونین وزیر سابق گفته بود و من صرفاً آن را بازگو کردم ولا غیر. او در حال حاضر در یک اتاق به همراه ۷ نفر دیگر در وزارت ورزش در حال کار هستند و جز این هیچ‌چیز اضافه‌ای نگفتم.

من اگر این صحبت‌ها را مطرح کردم، به خاطر استوری های مکرری است که سعادتمند عین هواداران ۱۶ ساله و بی‌تجربه در اینستاگرام منتشر می‌کند. کسی که با قراردادهای ترکمانچای گونه‌اش باشگاه استقلال را ویران کرد. کارهایی ازجمله پفک آبی و آن فاجعه‌ای که آقای خلیل زاده در برنامه فوتبال برتر با انتشار فایل صوتی‌اش به بار آورد.

دیدگاهتان را بنویسید