اخبار

شاگردان محرم در انتظار تصمیم آقای سرمربی

مجله فوتبالی: شاگردان قدیمی محرم نویدکیا در انتظار تصمیم او برای ادامه یا قطع همکاری با مس رفسنجان هستند. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

شاگردان محرم در انتظار تصمیم آقای سرمربی

یکی از اتفاقات ویژه‌ای که محرم نویدکیا را در نیم فصل به سمت نیمکت مس رفسنجان سوق داد، حضور شاگردان سابق او در سپاهان در ترکیب نارنجی‌پوشان بود. بازیکنانی نظیر حسن جعفری، سجاد شهباززاده، جلال‌الدین علی‌محمدی، مهدی ترکمان و محمد نژادمهدی 5 بازیکنی هستند که در سپاهان زیر نظر نویدکیا کار کرده بودند و در مس رفسنجان نیز با او همکاری کردند.

این نفرات به همراه برخی بازیکنان باتجربه دیگر مس در روزهای گذشته صحبت‌های زیادی با نویدکیا داشتند و از او خواستند تا به کارش در رفسنجان ادامه بدهد.

در چنین شرایطی نویدکیا هنوز تصمیم خود را برای ادامه یا قطع همکاری با مس رفسنجان نگرفته است؛ سرمربی نارنجی‌پوشان از یکی دو تیم دیگر لیگ برتر هم پیشنهادهایی دریافت کرده و باید تصمیم خود را بگیرد.

از طرف دیگر اکثر بازیکنانی که شاگرد قدیمی نویدکیا محسوب می‌شوند هم منتظر تصمیم این سرمربی برای روشن شدن وضعیت خود هستند. آنها فعلا منتظر روشن شدن وضعیت نویدکیا هستند تا بتوانند برای آینده خود تصمیم اتخاذ کنند.

دیدگاهتان را بنویسید