جدیدترین ها

گلزن رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا رکورد مسی را تکرار کرد

مجله فوتبالی: شب گذشته رئال مادرید موفق شد با پیروزی دو بر صفر مقابل بروسیا دورتموند در دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا، قهرمان این رقابت ها شود و جام قهرمانی را بالای سر ببرد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

مجله فوتبالی گلزن رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا رکورد مسی را تکرار کرد

در این بازی وینیسیوس جونیور گل دوم رئال مادرید را در دقیقه 83 روی پاس جود بلینگام به ثمر رساند. وینیسیوس جونیور در فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال 2024 نیز گلزنی کرده بود و به این ترتیب حالا او تبدیل به بازیکنی شده است که در دو فینال مختلف در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا گلزنی می کند.

وینیسیوس جونیور در کنار لیونل مسی تبدیل به بازیکنی شده است که تا قبل از بیست و چهار سالگی موفق شده است در دو فینال مختلف در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا گلزنی کند. به جز لیونل مسی و وینیسیوس جونیور کسی این کار را انجام نداده است که تا قبل از 24 سالگی در دو فینال مختلف چمپیونزلیگ گلزنی کند. لیونل مسی در فینال های 2009 و 2011 بود که موفق شد گلزنی کند. مسی گل های خود را مقابل منچستر یونایتد در هر دو فینال به ثمر رسانده بود و وینیسیوس جونیور گل های خود را به لیورپول و بروسیا دورتموند زده است.

دیدگاهتان را بنویسید