آخرین اخبار نقل و انتقالات

انتقال لواندوفسکی به بارسلونا نزدیک است/ اعلام تاریخ احتمالی انتقال بزرگ

مجله فوتبالی : روبرت لواندوفسکی مهاجم لهستانی بایرن مونیخ تا پیوستن به بارسلونا فاصله چندانی ندارد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

روبرت لواندوفسکی که یک فصل دیگر با باشگاه بایرن مونیخ قرارداد دارد، همچنان در حال فشار وارد آوردن به مدیران این باشگاه آلمانی برای موافقت با جدایی‌اش از این تیم است و به نظر می‌رسد تا پیوستن به بارسلونا فاصله چندانی ندارد. بر اساس ادعای خرارد رومرو خبرنگار سرشناس اسپانیایی، انتقال روبرت لواندوفسکی ۳۳ ساله به بارسلونا قبل از تاریخ ۱۲ جولای (شنبه ۲۵ تیر) تکمیل و نهایی می‌شود.

باشگاه بایرن مونیخ اخیراً پیشنهاد سوم بارسلونا بایت لواندوفسکی را هم رد کرد، پیشنهادی که ۴۰ میلیون یورو به علاوه ۵ میلیون یورو پاداش‌های در نظر گرفته شده بود. گفته می‌شود مدیران باشگاه بایرن مونیخ تنها در صورتی شروع به بررسی روند فروش لواندوفسکی می‌کنند که پیشنهادی ۵۰ میلیون یورویی دریافت کنند.

بهترین بازیکن جهان به انتخاب فیفا تاکنون در ۳۷۴ بازی، آمار ۳۴۴ گل زده و ۷۲ پاس گل را با پیراهن سرخ بایرن از خود به جای گذاشته است. او تاکنون به بایرن برای کسب ۱۹ جام مختلف از جمله ۸ قهرمانی در بوندس‌لیگا و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا کمک کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید