اخبارجدیدترین ها

اکبری: والیبال ایران دو هفته سخت را پشت سر گذاشت/ امیدواریم در هفته سوم عملکرد خوبی داشته باشیم

مجله فوتبالی: سرمربی تیم ملی والیبال گفت: تقریباً ۱۰ روز زمان داشتیم که از نظر روانی و مسائل تکنیکی و تاکتیکی کار کنیم و امیدواریم در هفته سوم عملکرد خوبی داشته باشیم. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

اکبری: والیبال ایران دو هفته سخت را پشت سر گذاشت/ امیدواریم در هفته سوم عملکرد خوبی داشته باشیم

هفته سوم لیگ ملت‌های 2024 از سه‌شنبه 29 خرداد آغاز می‌شود و تیم‌های شرکت‌کننده به مصاف هم می‌روند. تیم ملی والیبال ایران هم رقابت خود را از روز چهارشنبه 30 خرداد با رویارویی با آمریکا آغاز خواهد کرد.

کنفرانس خبری هفته سوم در فیلیپین امروز با حضور سرمربیان و کاپیتان‌های تیم‌های شرکت‌کننده برگزار شد.

پیمان اکبری سرمربی تیم ملی ایران در این نشست گفت: خوشحالیم که در کشور فیلیپین هستیم. جا دارد از مردم فیلیپین و مسئولان مسابقات تشکر کنم. همانطور که همه خبر دارند تیم ایران دو هفته سخت را پشت سر گذاشت. در انتهای هفته دوم سرمربی تیم با تصمیم فدراسیون والیبال تغییر کرد و این مسئولیت سخت را در هفته سوم به من دادند.

وی ادامه داد: تا قبل از شروع هفته سوم تقریباً 10 روز زمان داشتیم که هم از نظر روانی و هم روی یکسری مسائل تکنیکی و تاکتیکی کار کنیم و بازیکنان را به شرایط بهتری برسانیم. امیدواریم در هفته سوم عملکرد خوبی داشته باشیم و در نهایت تماشاگرانی که بازی ایران با حریفان را می‌بینند، از بازی لذت ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید