جدیدترین ها

معرفی رسمی مهمترین خرید فصل استقلال

مجله فوتبالی :محمد محبی با عقد قراردادی قرضی و یک‌ساله از سانتاکلارا به استقلال پیوست. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

 پس از هفته‌ها مذاکره و رایزنی با مدیران باشگاه سانتاکلارا پرتغال، بالاخره محمد محبی وینگر جوان و 23 ساله بوشهری با عقد قراردادی قرضی و به مدت یک فصل به استقلال پیوست تا فصل بعد را با لباس آبی‌های پایتخت به میدان برود.

محبی که فوتبالش را از رده‌های پایه شاهین بوشهر آغاز کرده بود، با درخشش در این تیم راهی سپاهان شد و 64 بار نیز برای این تیم اصفهانی به میدان رفت که حاصل آن 12 گل و 4 پاس گل بود.

این وینگر جوان پس از عملکرد خوبی که در سپاهان داشت، توسط مارک ویلموتس به اردوی تیم ملی نیز دعوت شد و تابستان گذشته هم با قراردادی 3 ساله راهی سانتاکلارای پرتغال شد و در 18 دیداری که به میدان رفت، 3 مرتبه موفق به گلزنی در لیگ برتر پرتغال شد.

البته جمع دقایق حضور محبی در ترکیب سانتاکلارا تنها 547 دقیقه (کمی بیش از 6 دیدار کامل) بود و با این وجود، او عملکرد قابل قبولی در این تیم میان جدولی پرتغالی داشت.

نکته جالب اینکه یکی از سه گل محبی با لباس سانتاکلارا وارد دروازه پورتیموننزه‌ای شد که هدایت آن را در آن زمان ریکاردو ساپینتو، سرمربی پرتغالی استقلال برعهده داشت.

محبی چند روزی است که وارد تهران شده و استقلالی‌ها در انتظار نشستن مبلغ 250 هزار دلار بابت رضایت نامه به حساب سانتاکلارا بودند تا قرارداد این بازیکن را به‌صورت رسمی اعلام کنند که این اتفاق سرانجام رخ داد.

باشگاه استقلال با صدور بیانیه‌ای در این خصوص نوشت:

بعد از انجام اقدامات لازم و توافق میان دو باشگاه استقلال و سانتاکلارا، محمد محبی از امروز (پنج‌شنبه) در تمرین تیم فوتبال استقلال حاضر می‌شود.

کارهای نهایی عقد و ثبت قرارداد این بازیکن در روزهای آتی انجام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید