جدیدترین ها

رونمایی از پیراهن دوم لیورپول؛ الهام از موسیقی دهه 90

مجله فوتبالی : پیراهن دوم لیورپول برای فصل جدید به صورت رسمی توسط شرکت نایکی رونمایی شد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

لیورپول پیش از این پیراهن اولش را که مانند همیشه با رنگ قرمز بود معرفی کرده بود اما این بار پیراهن دوم این تیم از طرح متفاوتی بهره می‌برد. 
طراحی جسورانه با الگوهای ابر و بادی چند رنگ روی پایه سفید پیراهن و استفاده از رنگ برجسته مشکی برای نام بازیکنان و شماره هر کدام از آنها روی پشت این پیراهن باعث شده که هواداران این تیم با طرح جذاب و متفاوتی روبرو باشند. 
در این پیراهن همچنین طرحی از شعله همیشگی به یاد مردان، زنان و کودکانی که در حادثه هیلزبرو در تاریخ 15 آوریل 1989 کشته شدند به چشم می‌خورد. 

طرح جدیدی برای رسم نام بازیکنان و شماره آنها از سوی لیورپول انتخاب شده که به گفته این باشگاه از این شهر و نشانه‌های خیابان‌های تاریخی آن الهام گرفته شده است. 
این محصول قرار است با جوهرهای با پایه آب چاپ شود و این باعث می‌شود که عمر طولانی‌تر داشته و قابل بازیافت هم باشد. این در حالی است که جنس آن نیز از بطری‌های پلاستیکی بازیافتی است. 

این پیراهن قرار است در سه سایز و مدل مردانه، زنانه و بچگانه به فروش برسد و نسخه‌های جداگانه برای بازی و ورزشگاه نیز برای آن در نظر گرفته شده است. 
تاریخ سفارش آنلاین این لباس از امروز در فروشگاه‌های لیورپول است و قرار است نسخه کامل این لباس در تاریخ 19 آگوست در اختیار همه هوادارانی که علاقمند به خرید آن بودند قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید