جدیدترین ها

شمس: تیم ملی ژاپن چهار بازیکن برزیلی دارد

مجله فوتبالی :شمس درباره اعزام ملی‌پوشان به مسابقات دوستانه شش جانبه تایلند توضیحاتی ارائه کرد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

حسین شمس در ابتدا در خصوص اعزام تیم ملی فوتسال به مسابقات دوستانه شش جانبه تایلند گفت:با توجه به توضیحات بازیکنان درباره تورنمنت تایلند، متوجه شدم که چقدر این مسابقات به بازیکنان کمک کرده است. بهترین اتفاق ممکن بود که 4 بازی خیلی سخت و خوب در تایلند داشتیم. مخصوصا دیدار آخر که وقتی 2-0 عقب افتادیم، خیلی راحت به بازی برگشتیم و مساوی کردیم. همه این اتفاقات ممکن است در مسابقات رسمی بیفتد و در مسابقات تایلند اتفاق افتاد.

شمس افزود: بر اساس عملکرد بازیکنان در تورنمنت تایلند، 14 بازیکن انتخاب شده و برای جام ملت های فوتسال آماده شدند. یک سری بازیکنان برای اولین یا دومین بار در تورنمنت رسمی شرکت می کنند. دعوت شدن بازیکن 18 ساله به تیم ملی اتفاق بسیار خوب و مثبتی است و باعث می‌شود جوانان فوتسالیست بیشتر تلاش کنند و خودشان را نشان دهند و سرمربی هم نگاه دقیقی روی همه بازیکنان دارد.

وی در خصوص آماده‌سازی تیم ملی فوتسال ایران گفت: شرایط بسیار خوبی است. امروز و فردا بچه ها تمرینات خود را انجام می دهند و شنبه عازم کویت می شوند. بازی های گروهی سختی داریم اما به نظرم ملی‌پوشان به راحتی از این مرحله عبور می کنند. اندونزی که هدایت آن به دست محمد هاشمی است، تیم بسیار خوبی است که روز اول با آنها بازی می کنیم. بازی های بعدی دشوار نیست و مرحله حذفی سخت است که بچه‌ها شاید مقابل ویتنام بازی کنند و البته آنها را در همین تورنمنت تایلند شکست داده اند. پیش بینی می کنم ژاپن به فینال برسد و ما هم یک پای فینال هستیم. با توجه به اینکه ژاپنی ها پاسپورت 4 بازیکن برزیلی و تابعیت ژاپن را برای آنها گرفته اند کمی ناشناخته هستند و حریف قدرتمندی محسوب می شوند.

حسین شمس در خصوص پیش‌بینی‌اش از عملکرد ایران در جام ملت‌های فوتسال آسیا در ادامه بیان مرد: پیش‌بینی می‌کنم تیم ملی فوتسال کشورمان قهرمان جام ملت‌های آسیا شود. اتفاقات خوبی در تیم ملی افتاده است و با نسل جدید بر بام آسیا می‌ایستیم.

دیدگاهتان را بنویسید