پرسپولیس

پاداش پرسپولیسی‌ها هنوز پرداخت نشده است

مجله فوتبالی : شنیدیم یکی از دلخوری های اعضای تیم پرسپولیس مربوط به پاداش ۴۰ میلیون تومانی پیروزی برابر سپاهان بوده که هنوز پرداخت نشده است! برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

پاداش پرسپولیسی‌ها هنوز پرداخت نشده است

حواشی مکرر بازی‌های پرسپولیس و سپاهان در سال‌های اخیر باعث شد تا در نهایت کمیته انضباطی دیدارهای این فصل ۲ تیم را به شهر دیگری منتقل کند. باشگاه اصفهانی هم برای دیدار هفته دوازدهم، شهر اراک را برای میزبانی انتخاب کرد.

این دیدار در نهایت با نتیجه یک بر صفر به نفع پرسپولیس پایان یافت و تک گل پرسپولیس در آن دیدار حساس را کمال کامیابی نیا به ثمر رساند تا ۳ امتیاز حیاتی به حساب سرخپوشان تهرانی آن هم در شهر اراک واریز شود.

شاید جالب تر باشد بدانید پیش از آن دیدار مجید صدری سرپرست وقت باشگاه پرسپولیس به یحیی گل محمدی و شاگردانش وعده داده بود که درصورت شکست تیم اصفهانی نفری ۴۰ میلیون تومان پاداش به اعضای این تیم پرداخت کند اما عمر مدیریت مجید صدری قد نداد تا این پاداش را پرداخت کند و رضا درویش هم قول آن را نداده بود که بخواهد شخصا به حساب پرسپولیسی‌ها واریز کند!

این درحالیست که بازیکنان پرسپولیس معتقدند این پاداش ۴۰ میلیون تومانی باید توسط رضا درویش پرداخت شود چرا که به هر حال مربوط به قول مدیریت است و فرقی نمی‌کند مجید صدری وعده داده باشد یا دیگری.

دیدگاهتان را بنویسید