استقلالپرحاشیه ترین ها

محمد نوری : افتخارات استقلال به نام یزدانی هم خواهد بود

مجله فوتبالی : محمد نوری بازیکن اسبق استقلال گفت: قطعاً هر افتخاری برای استقلال فصل بیستم رخ بدهد آن را به نام سیاوش یزدانی هم می‌نویسند پس سیاوش نباید بیشتر از این‌ها تیشه به ریشه تیم و خودش بزند. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

محمد نوری : افتخارات استقلال به نام یزدانی هم خواهد بود

محمد نوری در گفت‌وگو با خبر ورزشی، درباره افشاگری‌های سیاوش یزدانی و اتفاقاتی که طی روزهای اخیر پیرامون موضوع سربازی بازیکن استقلال مطرح شده اظهاراتی را مطرح کرد.

اوضاع استقلال ظاهرا چندان روبه راه نیست. چه شد که وضعیت آرام استقلال به اینجا رسید؟

متأسفانه باشگاه استقلال چشم خورد. آنهایی که چشم شور بودند، نتوانستند ببینند استقلال در آرامش حرکت می‌کند به صدر رسیده و  بهترین نتایج را می‌گیرد. اما دشمنان بیکار ننشستند و ما هم می‌دانستیم که این اتفاقات می‌افتد.

چه اتفاقاتی؟ یعنی بحث سربازی را دشمنان استقلال برایش به وجود آوردند؟

آنهایی که کار و زندگی شان را گذاشتند زمین تا پرونده سربازی بازیکنان استقلال را زیر و رو کنند، هدفی جز به حاشیه بردن تیم استقلال نداشتند. می‌خواستند سیاوش یزدانی را عصبانی کنند تا مثلاً علیه استقلال حرف بزند، ولی زهی خیال باطل! آقایان تیرشان به سنگ می‌خورد.

چطور؟

استقلال لایق قهرمانی است و این فصل هم قهرمان می‌شود.

از کجا اینقدر مطمئن هستید؟

در همین دو بازی آخر که سیاوش و محمدحسین نبودند استقلال دو بازی پشت سر هم کلین شیت کرد. فجر را در تهران برد و بیرون از خانه با تیم خوب و گردن‌کلفت نساجی مساوی کرد. کسی اینها را نمی‌بیند. این که استقلال دوباره بدون دو مدافع ثابتش که ستون‌های استقلال بودند با ۳ دفاع مقابل نساجی بازی کرد و گل هم نخورد را نمی‌بینند. شکر خدا استقلال کادر فنی با تدبیری دارد که مراقب همه مسائل است. از طرفی فرهاد مجیدی در ابتدای فصل تیم را خوب بسته که توانایی بازی در چند پست مختلف را دارند و نمی‌گذارند مشکلی برای سرمربی تیم به وجود بیاید.

اما یزدانی ظاهراً می‌خواهد باز هم افشاگری کند.

یزدانی یکی از بهترین بازیکنان استقلال در این فصل بود. من به عنوان یک بزرگتر به او می‌گویم بیش از این تیشه به ریشه استقلال نزن. اگر تیشه به ریشه استقلال میزنی، در واقع تیشه به خودت میزنی. چون اگر استقلال امروز با ۴۸ امتیاز، بدون باخت در صدر جدول است به خاطر درخشش خود تو هم بوده و اگر چند هفته بعد استقلال قهرمان شود قطعاً این قهرمانی را به پای تو هم می‌نویسند. هیچ کس نمی‌تواند منکر زحمات سیاوش برای استقلال شود. این که چه اتفاقاتی در باشگاه افتاد و چه شد که امروز یزدانی و مرادمند دیگر نمی‌توانند کنار استقلال باشند، مسائلی است که باشگاه می‌داند و یزدانی بهتر است آنها را با خود مسئولان باشگاه حل و فصل کند. لزومی‌ندارد در رسانه‌ها داد بزند و در فضای مجازی متن و عکس منتشر کند چون مشکل یزدانی با داد زدن حل نمی‌شود.

با این وضعیت بازی پیش رو مقابل گل گهر را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟

قطعاً یکی از سخت ترین بازی‌های استقلال تا پایان فصل همین بازی است. اگر استقلال این بازی را ببرد ۸۰ تا ۹۰ درصد راه قهرمانی را رفته. این مسابقه از آن بازی‌هایی است که شش امتیازی محسوب می‌شود. مطمئناً فرهاد مجیدی روحیه خوبی به تیم تزریق کرده و نمی‌گذارد استقلال دچار لغزش شود. کاپیتان هم که برگشته و انشاالله از این بازی به بعد شاهد اوج گیری دوباره استقلال خواهیم بود.

فاصله پرسپولیس با برد سه گله روبروی مس دوباره با استقلال کم شد. این موضوع را چطور می‌بینید؟

پرسپولیسی‌ها از وقتی مس رفسنجان را با سه گل شکست دادند خیلی شادی می‌کنند و مثل اینکه آرزو داشتند چنین بردی بدست بیاورند ولی ظاهراً یادشان رفته ما دو ماه پیش(۱۸ دیماه در هفته چهاردهم) به این تیم سه گل زدیم. اگر برد با سه گل برای پرسپولیسی‌ها تازگی دارد برای ما خاطره است. پرسپولیسی‌ها باید دنبال عنوان دومی‌و سومی‌باشند.

دیدگاهتان را بنویسید