اخبار

میانه شجاع با عوامل پرسپولیس شکراب شده است؟

مجله فوتبالی : بعد از ماجرای سروش رفیعی به نظر می‌رسید رابطه شجاع خلیل زاده با باشگاه مثل سابق نیست. رای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

میانه شجاع با عوامل پرسپولیس شکراب شده است؟

به گزارش مجله فوتبالی در حاشیه تمرین امروز سرخپوشان مراسم جشن تولد خواکین، مربی این تیم و دستیار کالدرون برگزار شد. سرخپوشان چند سالی است که عادت دارند برای بازیکنان و اعضای کادرفنی جشن تولد گرفته و او را سورپرایز کنند.

نکته جالب در این مراسم نقش گردانندگی شجاع خلیل‌زاده بود. مدافع سرخپوشان که در بین همبازیانش به شیطنت‌ها و پرجنب و جوش بودن‌هایش معروف است در چند وقت اخیر درگیر چالشی با باشگاه شده که باعث شد نگرانی‌هایی برای هواداران این تیم ایجاد شود.

شجاع در دفاع از دوست و همبازی سابق خود سروش رفیعی، از باشگاه بابت شکل قطع همکاری با وی انتقاد کرد و باشگاه هم نسبت به این ماجرا واکنش نشان داد تا اینطور به نظر برسد که میانه شجاع با عوامل باشگاه شکراب شده و این بازیکن به خاطر اتفاقات جدید از حضور در جمع این نفرات خوشحال نیست. موضوعی که اگر صحت داشت چالشی بزرگ برای پرسپولیس و خود این بازیکن در فصل جدید بود.

با این وجود تصاویری که از جشن تولد مربی پرسپولیس ثبت شده نشان می‌دهد شجاع با همان احساس خوب همیشگی در این تیم حضور دارد و شوخی‌ها و شیطنت‌هایش در مراسم امروز گواه این موضوع اس

دیدگاهتان را بنویسید