جدیدترین ها

دنی آلوس: انتظار بیشتری از بارسا نداشتم

مجله فوتبالی :دنی آلوس، مدافع برزیلی، می‌گوید انتظار نداشته است که بارسا قراردادش را با او تمدید کند. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

بارسلونا قرار است در جام خوان گامپر برابر حریفی مکزیکی به نام پوماس قرار بگیرد که آلوس را در ترکیب خودش دارد. 
این فرصتی جذاب برای این بازیکن است که بار دیگر به نوکمپ برگردد و خداحافظی شایسته‌ای را با هم تیمی‌های سابقش و هواداران این تیم داشته باشد چون به  نظر می‌رسد که پس از این دیگر فرصتی برای بازگشت به این ورزشگاه نخواهد داشت. 
این مدافع برزیلی که فصل گذشته پس از چند سال دوری بار دیگر به بارسا برگشت، با پایان مهلت قراردادش از این باشگاه جدا شد و تصمیم گرفت به پوماس مکزیک ملحق شود تا فرصت بیشتری برای بازی داشته باشد و به حضور در فهرست تیم ملی برزیل برای جام جهانی 2022 قطر امیدوار بماند.

دنی آلوس در گفتگو با TUDN درباره بازی برابر بارسا اظهار داشت:« زندگی به من این فرصت را داد که بیایم و با پوماس برابر بارسا بازی کنم. این فرصت من برای حضور دوباره در نوکمپ و خداحافظی با این تیم است.»
این بازیکن درباره جدایی دوباره از بارسا گفت:« دفعه پیش شرایط خیلی خوبی ایجاد نشد اما این بار هیچ اتفاق خاصی رخ نداد و قرارداد من به پایان رسید. این اتفاقی بود که باید رخ می‌داد و پس از آن هیچ اتفاق جدیدی پیش نیامد و ما با هم خداحافظی کردیم. من هم انتظار بیشتری از این باشگاه نداشتم. قرارداد من شش ماهه بود و تا پایان مهلت قراردادم به حضور در این تیم ادامه دادم.»
پوماس یکی از چهار باشگاه محبوب در مکزیک است که برای برگزاری جام خوان گامپر به همراه 23 بازیکن به بارسلونا سفر خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید