استقلال

مجیدی در برابر انتقاد منصوریان ساکت ماند

مجله فوتبالی : سرمربی استقلال صحبتی در مورد انتقاد سرمربی تیم صنعت نفت آبادان از رفتارش انجام نداد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

مجیدی در برابر انتقاد منصوریان ساکت ماند

تیم استقلال امشب موفق شد حریف خود صنعت نفت آبادان را با یک گل در ورزشگاه آزادی شکست دهد. تقابل دو سرمربی استقلالی، یکی از جذابیت های این دیدار بود که البته پایان خیلی دوستانه ای نداشت.

علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از بازی امشب با انتقاد از رفتار فرهاد مجیدی، بخش زیادی از صحبت های خود را به این موضوع اختصاص داد. او با این جمله صحبت های خود را شروع کرد: امروز یک اتفاقی افتاد که من نمی دانم قیمت فوتبال چقدر است. فکر کنم شما هم نگاه می کردید که دوست خوبم آقای فرهاد مجیدی خیلی ریلکس از بغل ما رد شد…

در ادامه این صحبت ها، منصوریان به انتقاد از مجیدی پرداخته و از بی تفاوتی او نسبت به هم تیمی های سابق دوران بازی اش گلایه کرد. بسیاری بعد از این نشست، منتظر واکنش فرهاد مجیدی بودند؛ سرمربی آبی ها که به دلیل محرومیت نمی توانست در نشست خبری حضور پیدا کند، ترجیح داد در میکسدزون هم صحبتی انجام ندهد.

مجیدی در حین عبور از میکسدزون برای سوار شدن به اتوبوس تیم با یک سوال مشترک از سوی خبرنگاران حاضر مواجه شد؛ سوالی با این مضمون که “چه نظری در مورد اظهارات منصوریان دارید؟” سرمربی استقلال به سرعت محل را ترک کرده و هیچ پاسخی به این سوال نداد تا شاید در زمان یا مکانی دیگر پاسخ هم تیمی دوران بازی اش را بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید