استقلال

اختلاف امتیاز استقلال با پرسپولیس به 6 رسید

مجله فوتبالی : استقلال در هفته بیست‌ویکم لیگ برتر فوتبال توانست اختلاف خود را با رقیب سنتی خود به شش امتیاز برساند و حاشیه امنیت بیشتری احساس می‌کند. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

اختلاف امتیاز استقلال با پرسپولیس به 6 رسید

هفته آغازین یک‌سوم پایانی بیست‌ویکمین دوره لیگ برتر فوتبال عصر امروز (یکشنبه) برگزار شد. استقلال در پایان هفته بیست‌ویکم توانست اختلاف خود را با سایر مدعیان افزایش دهد و یک گام به قهرمانی نزدیک‌تر شود.

استقلال به لطف شکست گل‌گهر در دیداری هیجان‌انگیز، هفته‌های شکست‌ناپذیر خود را تداوم بخشید و با ۵۱ امتیاز در صدر جدول باقی ماند. پرسپولیس هم شکستی غیرمنتظره در آبادان تجربه کرد و با وجود حفظ رده دوم جدول، حالا شش امتیاز با صدر جدول فاصله دارد.

سپاهان با غلبه بر فجر سپاسی، ۳۸ امتیازی شد و اختلاف خود را با پرسپولیس به هفت امتیاز رساند. مس رفسنجان و گل‌گهر سیرجان نیز همچنان جایگاه‌های چهارم و پنجم جدول را به خود اختصاص داده‌اند.

در پایین جدول هم شهر خودرو با ۹ امتیاز قعرنشین است. نفت مسجدسلیمان نیز فاصله خود را با فرار از منطقه سقوط به دو امتیاز رساند و تراکتور با ۱۷ امتیاز، همچنان در رده سیزدهم جدول روزگار می‌گذراند.

نتایج کامل دیدارهای هفته بیست‌ویکم لیگ برتر فوتبال به شرح زیر است:

شهر خودرو صفر – تراکتور تبریز صفر
مس رفسنجان صفر – نفت مسجدسلیمان صفر
پیکان صفر – نساجی مازندران یک
آلومینیوم اراک صفر – هوادار یک
فولاد خوزستان یک – ذوب‌آهن اصفهان ۲
استقلال ۲ – گل‌گهر سیرجان یک
سپاهان اصفهان ۲ – فجر سپاسی شیراز صفر
صنعت نفت آبادان ۲ – پرسپولیس صفر

دیدگاهتان را بنویسید