آخرین اخبار نقل و انتقالاتاستقلال

مجیدی به دنبال جذب مدافع آزاد خارجی

مجله فوتبالی : فرهاد مجیدی قصد دارد که با پایان رقابت‌های لیگ برتر امیدهای تهران، از رده‌های پایه چند بازیکن را جذب کند. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

مجیدی به دنبال جذب مدافع آزاد خارجی

با وجود اینکه مدیران استقلال در تلاش هستند که مشکل سیاوش یزدانی و حسین مرادمند را حل کنند، اما جذب مدافع آزاد خارجی و یا به خدمت گرفتن بازیکن از رده‌های پایه، از دیگر پلن‌های فرهاد مجیدی و کادرفنی آبی‌ها برای پر کردن جای خالی این دو بازیکن است.

هنوز تلاش‌های آبی پوشان برای حل مشکلات یزدانی و مرادمند ادامه دارد اما آبی‌ها همزمان به دنبال یافتن مدافع خارجی باکیفیت هستند که اگر یزدانی و مرادمند مجبور به اعزام شوند، مدیران استقلال مدافع آزاد خارجی به خدمت بگیرند.

با این حال، کادرفنی استقلال چند روزی است که به دنبال جذب مدافع از رده‌های پایه است. مهدی تسلیمی کاپیتان تیم امید استقلال که توانایی بازی در دو پست مدافع راست و مدافع مرکزی را دارد، بازیکنی است که شب گذشته تصویری از او در کنار مصطفی آجورلو مدیرعامل آبی پوشان منتشر شد.

اینگونه به نظر می‌رسد که استقلالی‌ها قرار است از تسلیمی در تمرینات تیم بزرگسالان استفاده کنند تا در صورت نیاز، از او در دیدارهای استقلال در لیگ برتر استفاده شود. هر چند خبر مربوط به پیوستن تسلیمی به تیم بزرگسالان هنوز به صورت رسمی اعلام نشده ولی شب گذشته تصویر او در کنار مدیرعامل آبی‌ها رسانه ای شد.

البته گفته می‌شود که به جز مهدی تسلیمی مدافع و کاپیتان تیم امید استقلال، چند بازیکن دیگر از پایه‌ها به بزرگسالان خواهند پیوست و در فهرست زیرمجموعه لیست بزرگسالان قرار خواهند گرفت و با این بازیکنان قرارداد حرفه ای بسته خواهد شد که اسامی این بازیکنان پس از اتمام مسابقات تیم‌های پایه اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید