جدیدترین ها

با ناامیدی از بارسا؛ مدافع آمریکایی در پی باشگاه جدید

مجله فوتبالی :سرجینیو دِست، مدافع بارسلونا، قصد دارد پیشنهاداتی که برای فصل آینده دریافت کرده را بررسی کند. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

مدیران بارسا در ابتدای تابستان به دِست اعلام کردند که برای فصل آینده به او اعتماد دارند و این بازیکن می‌تواند در این تیم بماند. 
اما پس از دیدارهای دوستانه‌ای که این تیم در آمریکا برگزار کرد، حالا به نظر می‌رسد که شرایط برای این مدافع آمریکایی فرق کرده است و مدیران بارسا نیز آماده هستند تا در صورت دریافت پیشنهادی مناسب با جدایی او موافقت کنند. 
تصمیم این بازیکن برای جدایی از بارسا زمانی جدی شد که بارسا با سزار آسپیلیکوئتا به توافق نهایی رسید و اگر چلسی اجازه انجام این انتقال را بدهد، او عملا دیگر شانسی برای حضور در ترکیب این تیم نخواهد داشت. 
ژاوی هرناندز به آسپیلیکوئتا و سرخی روبرتو برای حضور در پست دفاع راست اعتماد دارد و همین امر باعث شده که بارسا بیش از پیش به فروش دِست تمایل پیدا کند. 

حالا روزنامه اسپانیایی اسپورت مدعی شده که چند باشگاه به جذب این بازیکن علاقمند شده‌اند و حتی پیشنهاداتی نیز ارائه شده که او آماده است تا آنها را به صورت جدی بررسی و یکی از این پیشنهادات را برای فصل آینده بپذیرد تا فرصت بیشتری برای بازی داشته باشد. 
گفته می‌شود بارسا آماده است تا دِست را با 20 میلیون یورو بفروشد اما اگر باشگاهی به صورت جدی خواهان جذب این بازیکن باشد، می‌تواند مبلغ مدنظرش را کاهش دهد. 
امسال برای این بازیکن آمریکایی سال بسیار مهمی است چون جام جهانی 2022 قطر در پاییز سال جاری برگزار خواهد شد و او می‌خواهد برای حضور در ترکیب تیم ملی کشورش در اوج آمادگی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید