جدیدترین ها

سردار در نقش مدافع ظاهر شد!

مجله فوتبالی :مهاجم ایرانی بایر لورکوزن در جریان باخت تیمش مقابل هوفنهایم از یک گل تیمش جلوگیری کرد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

سردار آزمون پس از اینکه در یک مسابقه جام حذفی آلمان و دو هفته ابتدایی فصل جدید بوندس‌لیگا نمایش خوبی ارائه کرده و در کنار ثبت دو پاس گل، موقعیت‌های زیادی خلق کرده و در خط حمله تیمش خطرناک ظاهر شده بود، در دیدار امروز برابر هوفنهایم نقش اول یک صحنه جالب و عجیب بود.

تیم فوتبال بایر لورکوزن که در دو هفته اخیر بوندس‌لیگای آلمان شکست خورده بود، از ساعت ۱۸:۳۰ امروز در سومین مسابقه فصل جدید این رقابت‌ها و در حالی‌که سردار آزمون را از ابتدا در ترکیب داشت، در ورزشگاه بایر آرنا مقابل تیم رده هفتمی هوفنهایم قرار گرفت و نتیجه را واگذار کرد.

آنطور که در تصاویر آهسته به نظر می‌آید، مهاجم ایرانی بایر لورکوزن به این فکر که توپ در حال اوت شدن است، قصد یک-دو با پاتریک شیک دارد، اما ضربه بغل پای او به توپ، منجر به هدر رفتن بهترین فرصت این تیم می‌شود

یاران آزمون که بعد از باخت در جام حذفی آلمان و کنار رفتن از این رقابت‌ها، در دو مسابقه ابتدایی فصل ۲۳-۲۰۲۲ بوندس‌لیگای آلمان نیز برخلاف انتظار ظاهر شده و مقابل دورتموند و آگسبورگ شکست خورده بودند، امروز هم باخت سنگینی برابر هوفنهایم متحمل شدند تا قعرنشین بمانند.

سردار آزمون که در دیدار امروز مقابل هوفنهایم چندان در موقعیت گلزنی قرار نگرفته و فقط یک‌بار با یک-دو با پاتریک شیک فرصت نصف و نیمه‌ای داشت، در دقیقه ۵۱ و در حالی‌که بایر لورکوزن با نتیجه ۲ بر صفر عقب بود، اجازه نداد تیمش به نخستین گل دست پیدا کند.

تماشاگران بایر لورکوزن نسبت به از دست رفتن این موقعیت چنین واکنشی داشتند و ناراحتی خود را نشان دادند

در حالی‌که بایر لورکوزن برای گلزنی تلاش می‌کرد، در دقیقه ۵۱ نفوذ سریع موسی دیابی از جناح چپ زمین و پاس کات‌بک زیبای این بازیکن را پاتریک شیک با شوت زمینی زد، اما در حالی‌که توپ در آستانه ورود به دروازه هوفنهایم بود، سردار آزمون به شکل غیرمنتظره‌ای با بغل پا توپ را دفع کرد تا تیمش نتواند به گل اول برسد.

بایر لورکوزن که تا دقیقه ۷۶ سردار آزمون را در ترکیب خود داشت، در نهایت با نتیجه ۳ بر صفر مقابل هوفنهایم شکست خورد تا در پایان سومین مسابقه خود در بوندس‌لیگای آلمان، بدون امتیاز و با تفاضل گل ۵- در قعر جدول این رقابت‌ها قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید