جدیدترین ها

احمقانه است که برای بازگشت به خودم فشار بیاورم

مجله فوتبالی :ویلفرد لئون، فوق ستاره والیبال لهستان، در مورد زمان بازگشت خود به میادین صحبت کرد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

 ویلفرد لئون یکی از سوپر استارهای والیبال دنیاست که به دلیل آسیب دیدگی رقابت‌های لیگ ملت‌ها را از دست داد. او به شکل فشرده‌ای دوران ریکاوری خود را پشت سر می‌گذارد تا بتواند در مسابقات قهرمانی جهان تیم ملی لهستان را همراهی کند. لئون حالا در مصاحبه‌ای در مورد وضعیت خود صحبت کرده است.

او در مورد روند ریکاوری خود گفت: تا همین سی دقیقه پیش استخر بودم و ساعت ۶ عصر یک تمرین دیگر دارم. بعد از عمل دیگر ساق پایم احساس درد نمی کند اما در زانویم کمی مشکل وجود دارد. در حال حاضر خیلی پیش نرفته‌ام و به همین دلیل پیشنهاد حضور در تیم را ندارم.

لئون در ادامه گفت: وقتی ۱۰۰ درصد چراغ سبز پزشکی را دریافت کنم آن موقع با سرمربی تیم ملی در مورد بازگشت صحبت خواهم کرد تا دوباره به تیم ملحق شوم. امروز من نمی توانم توضیح بیشتری در این مورد بدهم. کلید بهبودی من کار کردن به شکل گام به گام و حفظ ثبات است. این که بخواهم روی خودم فشار بیاورم یا برای بازگشت کار سنگینی انجام دهم احمقانه است.

دیدگاهتان را بنویسید