جدیدترین ها

بازگشت اسدی به تهران با تراکتور

مجله فوتبالی :هافبک دفاعی فصل گذشته پرسپولیس، یکی از خریدهای مهم تراکتور در مارکت تابستانی امسال است. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

رضا اسدی به عنوان یکی از ستاره های نقل و انتقالاتی لیگ بیست و یکم به پرسپولیس پیوست. او شرایط خیلی خوبی در پرسپولیس تجربه نکرد اما با این وجود 4 گل و 2 پاس گل به عنوان هافبک دفاعی داد تا آمار فردی خوبی به جای بگذارد؛ تصمیم او برای فصل جدید، جدایی از پرسپولیس بود.

اسدی با وجود تمایل گل محمدی و باشگاه برای ادامه همکاری، ترجیح داد تا در این فصل، دوباره به تراکتور برگردد. او پیشنهاداتی از ترکیه و تایلند هم داشت اما تیم سابقش را انتخاب کرد.

به نظر می رسد که اوج گیری دوباره در تراکتور، هدف این بازیکن باشد چرا که بعد از حضور در جمع سرخ پوشان تبریزی، انگیزه بالایی از خود نشان داده است. اسدی همراه با تراکتور و با شکست استقلال، قهرمان جام حذفی ایران شده است.

هافبک تازه وارد تراکتور بعد از توافق با این تیم، به اردوی ترکیه اضافه شد. او امروز و پس از پایان اردوی سرخ پوشان، به همراه دیگر بازیکنان تیم در ایفمارک حضور یافت. اسدی که سال گذشته در چنین مقاطعی با جدایی از تراکتور و با پیراهن پرسپولیس در مرکز پزشکی حضور یافته بود، این بار حالت برعکس را تجربه کرد و به حالت دو فصل پیش خود برگشت.

دیدگاهتان را بنویسید