پرحاشیه ترین ها

جماعت باشگاه استقلال عهد شکنی کرد

مجله فوتبالی : مدیررسانه تیم ملی می‌گوید عهدشکنی مسئولان استقلال باعث خط خوردن پنج بازیکن این تیم شد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

جماعت باشگاه استقلال عهد شکنی کرد

به گزارش “مجله فوتبالی”، محمد جماعت مدیررسانه تیم ملی در جمع پرتعداد خبرنگاران درباره خط خوردن پنج بازیکن استقلال عنوان کرد: باتوجه به اتفاقاتی که در بازی شب گذشته استقلال رخ داد، فدراسیون فوتبال و کادرفنی به این جمع بندی رسیدند که پنج بازیکن استقلال که شب گذشته در ترکیب تیم قرار گرفتند، از فهرست تیم کنار گذاشته شوند و پنج بازیکن جدید را جایگزین کنند.

او در مورد آنچه عهدشکنی استقلال عنوان کرده، گفت: اردوی اخیر تیم ملی در تایم فیفادی برگزار می‌شود و بر اساس قوانینی که فیفا دارد و هم فدراسیون فوتبال، باشگاه‌ها موظف هستند در این زمان بازیکنان را در اختیار تیم ملی قرار بدهند؛ چه برای اردو و چه بازی دوستانه.

جماعت افزود: اما متاسفانه باوجود آغوش باز تیم ملی برای باشگاه استقلال و وضعیت خاصی که داشتند و اینکه احترامی که تیم ملی به شادی و شعف هواداران استقلال داشت، این باشگاه همکاری لازم را انجام نداد و در پایان برخلاف وعده‌شان اتفاقاتی رخ داد که کادرفنی و فدراسیون مجبور شدند تصمیمی که دوست نداشتند، اجرایی کنند.وی درباره ادعای مسئولان استقلال مبنی بر هماهنگی با تیم ملی گفت: طبیعتاً اگر هماهنگی لازم انجام می‌شد، پنج بازیکن جدید جایگزین نمی‌شدند.

مدیررسانه تیم ملی با اشاره به جزییات مذاکرات عنوان کرد: مسیر و روند مذاکرات از روز شنبه آغاز شد و تمام فدراسیون و کادرفنی مایل بودند در این وضعیت ویژه کنار بازیکنان و هواداران استقلال باشند و این شیرینی ویژه را برای آنها حفظ کنند.

ما از روز شنبه چندین جلسه داشتیم و رایزنی کردیم با مقامات رسمی استقلال و بارها در مورد اینکه چگونه این وضعیت را پشت سر بگذاریم، مذاکره و توافق کردیم در خصوص جزییات اما در پایان رفتاری از سوی استقلال رخ داد که توافق ما رعایت نشد.

او درباره دعوت از بازیکنان استقلال در اردوی بعدی اظهار داشت: من اطلاعی ندارم و سرمربی تیم ملی باید نظر بدهند. وی در مورد اینکه طبق اساسنامه سازمان لیگ تیم‌هایی که بیش از 3 بازیکن ملی‌پوش دارند باید بازی آنها لغو شود گفت: با مسئولین کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ صحبت و عنوان کرده بودیم که آخرین بازی لیگ برتر سه روز مانده به آغاز فیفادی باشد.

ما پاسدار صلاح، نظم و انضباط و منافع تیم ملی هستیم؛ علی‌رغم احترامی که به همه باشگاه‌ها می‌گذاریم پاسدار منافع باشگاه‌ها نیستیم و اگر قصوری در این ماجرا صورت گرفته، از آن کس که قصور داشته پیگیری کنید.

مدیر رسانه تیم ملی در مورد وضعیت سفر کاروان ایران به قطر بیان کرد: بر مبنای روند اجرایی که طی شده بود قرار بود ویزاها روز گذشته به ما برسد و ما هماهنگی‌های پرواز و کمپ قطر را انجام داده بودیم ولی تا این لحظه ویزای اعضای تیم صادر نشده و ما منتظریم.

هر زمان که صادر شود ما مشکلی برای اعزام تیم نداریم.

ویزای قطر فرودگاهی نیست و باید رفرنس دهد یعنی به تعداد نفراتی که درخواست ویزا کرده‌ایم کد بدهند و این رفرنس صادر نشده است‌. مشکل مالی نیست، تمام کار پشتیبانی انجام شده و هرلحظه ویزا برسد با اولین پرواز کاروان‌مان که شامل 25 بازیکن و 25 همراه است را راهی می‌کنیم.

جماعت در پایان راجع به بازی دوستانه با اروگوئه بیان کرد: تا این لحظه که صحبت می‌کنم توافق حاصل و زیرساخت‌ها انجام شده اما قرارداد بین فدراسیون فوتبال کشورمان و اروگوئه تا الان امضا نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید