آخرین اخبار نقل و انتقالاتجدیدترین هاوالیبال

رونمایی از انتقال بزرگ والیبال ایران

رونمایی از انتقال بزرگ والیبال ایران

مجله فوتبالی: ستاره جوان والیبال ایران راهی پلاس لیگای لهستان و باشگاه زاویرچه شد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

رونمایی از انتقال بزرگ والیبال ایران

مبین نصری ستاره بیست و یک ساله والیبال ایران که در پست دریافت کننده قدرتی توپ می‌زند با عقد قراردادی راهی تیم زاویرچه لهستان شد.

باشگاه زاویرچه با انتشار پستی در اینستاگرام این انتقال را تایید کرد و مبین نصری که در حال حاضر در اردوی تیم ملی والیبال ایران حضور دارد، از فصل آینده در این تیم سرشناس توپ خواهد زد.

این تیم در حال حاضر در پست دریافت کننده قدرتی، علاوه بر مبین نصری، بارتوش کوالک و آرون راسل را نیز دارد و حضور نصری می‌تواند رقابت برای قرارگیری در ترکیب اصلی را در این پست داغ‌تر کند.

زاویرچه با کسب رتبه دوم در فصل پیش پلاس لیگای لهستان، سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کرده است و مبین نصری می‌تواند در همین سال اول لژیونر شدنش حضور در بالاترین سطح والیبال باشگاهی اروپا را نیز تجربه کند.

با حضور مبین نصری در لیگ لهستان تعداد بازیکنان ایرانی در این لیگ به عدد سه رسیده است. میلاد عبادی‌پور و امین اسماعیل‌نژاد دیگر بازیکنان ایرانی حاضر در لیگ برتر والیبال لهستان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید