اخبار

یک سوراخ بزرگ زمین فوتبال را بلعید!

مجله فوتبالی: یک حفره عظیم به عرض 30 متر و عمق تقریباً 10 متر بخشی از زمین فوتبال در شهر آلتون آمریکا در ایلینوی را بلعید. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

یک سوراخ بزرگ زمین فوتبال را بلعید!

این حفره حتی یکی از تیرهای روشنایی ورزشگاه را هم بلعید. چاله فرورفته در اثر ریزش یک معدن در اعماق زمین ایجاد شد.

روز چهارشنبه یک حفره عظیم به عرض 30 متر و عمق تقریباً 10 متر بخشی از زمین فوتبال در شهر آلتون آمریکا در ایلینوی را بلعید. این حفره حتی یکی از تیرهای روشنایی ورزشگاه را هم بلعید و گفته می شود در اثر ریزش یک معدن در اعماق زمین ایجاد شده است.

شرکت مصالح ساختمانی اعلام کرد معدن زیرزمینی حوالی ساعت 10 صبح در پارک گوردون مور این شهر فروریخت. مقامات محلی پارک‌ها و مراکز تفریحی تخمین می‌زنند که گودال 30 متر عرض و نزدیک به 10 متر عمق دارد.

این پارک در حال حاضر بسته شده و کارشناسان در حال بررسی خسارت هستند تا برای تعمیر برنامه‌ریزی کنند. برخی از رویدادهای از قبل برنامه‌ریزی شده نیز لغو شده است.

یک سوراخ بزرگ زمین فوتبال را بلعید!

جی بی پریتزکر، فرماندار ایلینوی، از اداره ایمنی معدن فدرال خواست تا در مورد ریزش آن تحقیق کند. پریتزکر بعدازظهر پنجشنبه گفت: ساکنان شهرستان مدیسون مستحق یک تحقیق کامل و کاملاً آگاهانه در مورد این حادثه برای تسریع بازگشت آنها به حالت عادی هستند.

هنوز گزارشی از مصدومیت و مجروحان احتمالی منتشر نشده است.

یک دوربین امنیتی لحظه باز شدن سوراخ، بلعیدن تیر چراغ برق، چمن و غیره را ثبت کرده است.

مایکل هاینز، مدیر پارک و تفریحات آلتون، به KSDK وابسته به NBC گفت: به نظر چیزی مثل یک فیلم ترسناک است، نه؟ به نظر می‌رسد بمبی منفجر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید