جدیدترین ها

ورزشگاه اول تراکتور به شروع لیگ نمی‌رسد

مجله فوتبالی :تراکتور بازی های خانگی خود در فصل جدید لیگ برتر را در ورزشگاه شهید سلیمانی آغاز می کند تا روند آماده سازی ورزشگاه یادگار امام به پایان برسد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

تراکتور فصل گذشته تا پیش از بازگشت تماشاگران به ورزشگاه، بازی های  خانگی خود را در ورزشگاه اختصاصی کوچک خود واقع در مجموعه ورزشی-اقتصادی بنیان دیزل انجام می داد؛ بعد از آزاد شدن حضور تماشاگران، بازی های تراکتور به ورزشگاه بزرگ یادگار امام منتقل شد. این ورزشگاه که در حال بروزرسانی است، نمی تواند در شروع فصل جدید از بازی های خانگی تراکتور میزبانی کند.

ورزشگاه یادگار امام تبریز که در بسیاری از قسمت ها نیاز به ترمیم و بروزرسانی طبق استانداردهای روز را داشت، بیش از یک ماه است که در حالت “کارگران مشغول کارند” قرار دارد. نوسازی کامل بخش اداری و رختکن‌ها و البته کارهای عمرانی که در محیط بیرون ورزشگاه انجام می شود، باعث شده تا حداقل تا چند هفته نخست فصل جدید شرایط برای میزبانی از بازی های تراکتور در یادگار امام وجود نداشته باشد.

در چنین شرایطی باشگاه تراکتور مثل فصل گذشته، بازی های خانگی خود در لیگ برتر 02-1401 را در ورزشگاه شهید سلیمانی شروع خواهد کرد. این ورزشگاه ، کمتر از 15 هزار هوادار را در خود جای می دهد و در مقایسه با ورزشگاه یادگار امام که 70 هزار نفری است، بسیار کوچک تر است. تسریع در روند آماده سازی یادگار اما قطعا یکی از اولویت های تراکتور خواهد بود چرا که تجربه نشان داده، این تیم در یادگار  امام، قوی‌تر و میزبان‌تر است تا ورزشگاه اختصاصی آبی رنگ خود.

دیدگاهتان را بنویسید