پرسپولیس

ماجرای پیشنهاد نجومی به مهاجم پرسپولیس و تعجب پیروانی

مجله فوتبالی : تیم فوتبال سپاهان طی بیست و چهار روز آینده باید 5 دیدار حساس و سرنوشت ساز را در مسیری که برای فتح لیگ و جام حذفی آغاز کرده، پشت سر بگذارد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.  به گزارش مجله فوتبالی ، قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فصل 1401-1400 برگزار شد و سپاهان که در مرحله یک شانزدهم موفق به شکست یک بر صفر شهید اورکی اسلامشهر در ورزشگاه نقش جهان شده بود، حالا باید طبق قرعه با آلومینیوم مصاف بدهد که در اولین مرحله توانست تیم فوتبال فجرشهید سپاسی شیراز را در خانه از پیش رو بردارد و با وجود میزبانی هر دو تیم در مرحله یک شانزدهم، قرعه رای به میزبانی شاگردان خطیبی در دیدار مرحله بعدی جام حذفی داد. این البته تنها یکی از پنج مسابقه‌ای است که محرم نویدکیا و تیمش باید طی 24 روز آینده ( از هشتم دی ماه تا دوم بهمن ماه 1400) پشت سر بگذارند و جالب اینکه سه مسابقه از این پنج مسابقه به طرز عجیبی در ورزشگاه امام خمینی اراک برگزار می‌‎شود؛ این یعنی تعداد بازی‌های طلایی‌پوشان اصفهانی تا پایان نیم فصل لیگ بیست و یکم، با تیم آلومینیوم اراک برابری خواهد کرد و هر کدام سه مسابقه در امام خمینی برگزار خواهند کرد. سپاهان این بیست روز فشرده و حیاتی را از روز چهارشنبه ( هشتم دی‌ماه ) با مصاف مقابل پرسپولیس در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر در استادیوم امام خمینی اراک آغاز می‌کند و سپس باید پنج روز بعد (دوشنبه سیزدهم دی ماه) برای مصاف با شهرخودرو به مشهد سفر کند. دیدار بعدی شاگردان محرم نویدکیا در چارچوب هفته چهاردهم شنبه (هجدهم دی‌ماه) در ورزشگاه نقش جهان اصفهان مقابل فولادخوزستان برگزار خواهد شد؛ دیداری که بی‌شک یکی از سخت‌ترین مسابقات فصل سپاهان است و در واقع همین تیم بود که فصل گذشته در کورسی که سپاهان و پرسپولیس برای قهرمانی داشتند، با متوقف کردن شاگردان محرم نویدکیا در اصفهان و سپس اهواز و گرفتن چهار امتیاز، از رسیدن به جام محروم کرد. ضمن اینکه در جام حذفی هم شاگردان نکونام در مرحله یک هشتم موفق به شکست تیم محرم نویدکیا در ضربات پنالتی شدند.

مجله فوتبالی : فصل گذشته تیم های فوتبال سپاهان و پرسپولیس، یکشنبه ۱۹ اردیبهشت و در دیدار برگشت دو تیم در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم رفتند و در نهایت این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید. 

به گزارش مجله فوتبالی ، گل های این دیدار را عیسی آل کثیر در دقیقه ۵۵ برای پرسپولیس و محمد محبی در دقیقه ۸۷ برای سپاهان به ثمر رساندند. حالا درآستانه دیدار دو تیم یکی از با انگیزه ترین بازیکنان پرسپولیس عیسی آل کثیر است.

محمد محبی زننده گل تیم سپاهان به پرتغال کوچ کرده اما گلزن پرسپولیس با انگیزه ای فراوان تمرین می کند تا باز هم بتواند دروازه تیم اصفهانی را باز کند.

نکته جالب در مورد عیسی آل کثیر قبل از شروع لیگ قهرمانان پیشنهاد سنگین سپاهان و شخص محرم نویدکیا را نادیده گرفت و با کمتر از نصف آن پرسپولیسی شد! ماجرا چه بود؟ تابستان سال ۱۳۹۹ آل‌کثیر و برادر پرسپولیسی او که در جلسه با مدیران وقت پرسپولیس و مسئولان نقل و انتقالات این تیم شرکت کرده بودند حتی صدای پیشنهاد سرمربی جوان سپاهان را هم پخش کردند اما در نهایت به خاطر علاقه به رنگ قرمز با تیم مدافع عنوان قهرمانی قرارداد بستند.

مبلغی که محرم نویدکیا در پیام صوتی به عیسی آل کثیر به او پیشنهاد داده بود باعث تعجب افشین پیروانی و علی رغبتی مسئولان نقل و انتقالات تابستانی سال گذشته پرسپولیس شد. با این وجود برادر پرسپولیسی آل کثیر اجازه نداد ” عیسی” بدون امضای قرارداد جلسه را ترک کند! در ادامه عیسی آل‌کثیرثابت کرد مهاجم زحمتکش و تأثیرگذاری است و نقش به سزایی در موفقیت و صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا داشت اما به خاطر یک سوءتفاهم محروم شد.

او درطول این رقابت‌ها با انگشت پای شکسته و به ضرب و زور آمپول برای تیمش بازی کرد و گل زد. حالا این مهاجم سرحال و آماده باید روبروی سرمربی سپاهان بازی کند که سال گذشته اصرار زیادی به خریدش داشت. شنیده ها حکایت ازآن دارد که یحیی گل محمدی نیز حساب ویژه ای روی عیسی آل کثیر در این دیدار باز کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید