پربازدیدترین ها

۲ مهاجم لیگ برتری در فهرست خرید پرسپولیس

مجله فوتبالی:پرسپولیس درنظر دارد در همین پنجره نقل و انتقالات پیش رو چندین بازیکن را به تیمش اضافه کند. این تیم در پست دروازه بان، هافبک و مهاجم نیاز به بازیکن دارد، ولی به نظر می‌رسد تمرکز اصلی یحیی گل محمدی برای خرید معطوف به خط حمله شده است.برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

سرمربی پرسپولیس مدت هاست در پی جذب بازیکن خارجی برای خط حمله تیمش است. به تازگی شایعه شده یحیی بازیکنانی از لیگ دسته‌های پایین برزیل را برای حضور در پرسپولیس زیر نظر گرفته است. البته که بحث حضور مهاجمان مطرح هلندی هم مطرح است. در کنار این موارد، اما به نظر می‌رسد پرسپولیس ۲ مهاجم لیگ برتری را هم زیر ذره بین برده تا در صورت امکان آن‌ها را همین زمستان جذب کند. اولی پیمان بابایی، مهاجم باشگاه تراکتور است. پیمان پیش‌تر هم در فهرست خرید پرسپولیس قرار گرفته بود، ولی تبریزی‌ها مانع از انتقال او به پرسپولیس شدند.

دیگر بازیکنی که به تازگی به فهرست خرید پرسپولیس اضافه شده علیرضا کوشکی بازیکن هجومی تیم پیکان است؛ کوشکی همان بازیکنی است که به حامد لک آن پنالتی چیپ را زد و به زیبایی دروازه پرسپولیس را گشود. پیش‌تر شایعه شده بود کوشکی گزینه خرید فرهاد مجیدی در استقلال هم هست، ولی به نظر می‌رسد با توجه به وضعیت پرسپولیس در خط حمله، کوشکی شانس بیشتری برای بازی در پرسپولیس در مقایسه با استقلال داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید