لیگ برتر ایران

گزینه اصلی خروج از پرسپولیس مشخص شد/ قلم قرمز یحیی روی نام ۲ بازیکن برای جذب نفرات جدید

مجله فوتبالی:تیم فوتبال پرسپولیس با کسب پنج قهرمانی متوالی در رقابت‌های لیگ برتر تبدیل به پر افتخارترین باشگاه در تاریخ این مسابقات شد تا طرفدارانش انتظاری جز تکرار آن نداشته باشند.برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

یحیی گل محمدی با وجود اینکه توانسته است تا پایان هفته چهاردهم فصل جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته امتیازات بیشتری را جمع کند با عملکرد درخشان استقلال تهران روبرو شده است تا با ۲۹ امتیاز در رتبه دوم جدول قرار بگیرد.

سرخپوشان در حالی به اختلاف سه امتیازی با استقلال صدرنشین رسیده‌اند که در نقل و انتقالات تابستانی احمد نورالهی، شهریار مغانلو و محمدحسین کنعانی زادگان را از دست دادند اما به جای آنها علیرضا ابراهیمی، علی نعمتی، حامد پاکدل و رضا اسدی جذب شدند تا به ساختار فنی این تیم کمک کنند.

ضعف تاکتیکی پرسپولیس سبب شد تا منوچهر صفروف و وحدت هنانوف با تصمیم مستقیم گل محمدی در بازی‌های میانه دور رفت از استقلال تاجیکستان به جمع شاگردان یحیی اضافه شوند. با این حال خریدهای یحیی نتوانستند چندان چاره ساز شوند تا برخی از آنها همچون علیرضا ابراهیمی، حامد پاکدل و رضا اسدی تبدیل به بازیکنان همیشه مصدوم یا ذخیره شوند.

گل محمدی قصد دارد در زمستان سال جاری چند بازیکن جدید به لیست این تیم اضافه کند. از این رو چاره‌ای جز موافقت با درخواست یک بازیکن خود برای خروج در نیم فصل ندارد.

یکی از خریدهای تابستانی سرمربی پرسپولیس به گزینه اول خروج تبدیل شده است تا در کنار یکی از هافبک‌های این تیم که حضورش در ترکیب بسیار کمرنگ شده است برای ماندن فرصت زیادی نداشته باشد.

بعید است گل محمدی در دو بازی مانده تا شروع نقل و انتقالت زمستانی فوتبال باشگاهی کشور به این دو نفر شانسی برای خودنمایی بدهد اما باید دید عملکرد مدیران پرسپولیس می‌تواند نظر کادر فنی را جلب کند یا یحیی باز هم با مشکلات مالی پرسپولیس و محرومیت احتمالی به دلیل عدم پرداخت مطالبات کریستین اوساگونا کنار خواهد آمد و بدون تغییر در لیست به نیم فصل دوم فکر می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید